блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Коп на распашке луски з 2-х частоткой. Відео

З минулого року продовжую вибивати точку, на якій луска лежить прямо на поверхні. Радує що поки не закінчуються. Місце віддало вже 109 монет. Перемішано все, почав копати із пізнього царизму і порад, поруч россыпухи луски. І сама луска теж неоднорідна, і срібна і мідна. Копати не перекопати, як мені це місце подобається!

Дивимося відео, коп оранки луски з 2-х частотної котушкою Mars Tiger для Minelab X-Terra.

Ще ця точка копа дала цікаву практику… Сенс в тому, що часто викопування зводиться до того, що сгребаешь купки грунту і шукаєш тільки пинпоинтером. Металошукачем водити марно, відгук дає будь-помах (дійсно розсипані луска, і різний шмурдяк упереміш). Виходить що можна виймати тільки просіюванням через пін. Благо глибина невелика. До теми згадалося дивне фото пинпоинтера на штанзі, тоді я над ним іронізував… а тепер серйозно подумав, а чи не спробувати цей варіант.

Оновлена інформація. Додано

Спеціально для SAGe. Відмінний коментатор, не можу проигнорить його прохання показати ближче цю луску. Фото як є. Срібні виглядають відразу нормально, а мідні треба відмивати (вони теж норм, але на них наліт, без чистки виглядають ніяк).

ch-2

Перефотографировал заново цю луску. Пошлю на конкурс Марс МД. Пін мені звичайно не потрібен, але його віддати новачкові – добра справа.

Треба поспішати, як тільки це поле заколесуют заново, залишився луска опуститься на глибину, яку я можу вже не чіпляти. І навіть якщо буду чіпляти, одна справа згрібати луску з поверхні, і зовсім інша її реально копати.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина