блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Копательские поради Люби. Відео

Якщо немає ущільнювальних гумок, залийте пази клейовим пістолетом. Нормальний рада? Як на мене, не дуже. А всохлі гумки нарощувати клейовим пістолетом? Дивимося нові копательские поради від Люби… Так і хочеться додати Порываевой. Але вона просто Люба.

1. Пластиковий захист своїми руками. Так, такий спосіб є. Він дійсно простий, і результат відповідає очікуванням. Відео, де цей процес показаний нормально.

2. Немає гумок на металошукачі Fisher і Teknetics. Для виробника це мінус. Проблема реальна. По-перше, сточується пластик на вухах котушки. І так не найпотужніші вуха, ще і сточуються. По-друге, постійна перетяжка болта веде до того, що болт лопається. Є думка (Сервісного Центру) – відсутність ущільнювальних гумок, перший крок до поломки вух котушки.

І ще… Якщо говорити про котушках Fisher/Teknetics і клейовому пістолеті – починати треба зі швів. Проблема гідроізоляції цих котушок набагато гостріше.

3. Всихають гумки. Люба з клейовим пістолетом пройшлася по резинкам Minelab X-Terra. Але… По-перше, це не зовсім правильне рішення (я з таким способом не згоден). По-друге, не розкрита суть проблеми.

Ущільнювальні гумки з часом всихають, або сточуються. За фактом, стають тонше і не виконують своєї функції. Починається знайомий процес процес перетяжки болта. Якщо не звертати увагу на проблему – спочатку ламаються болти, потім вуха.

Багато років тому мені дали таку пораду – після копа послаблювати болт котушки, щоб ущільнювальні гумки попустились. Особливо це актуально для літа, коли стоїть спека. Так і роблю.

4. Збільшити глибину пинпоинтера. Тут коментувати нічого… Хорошому пинпоинтеру нічого збільшувати не треба. Ходити на копі з прив’язаною монетою – відлякувати знахідки )) І кнопки і піна замотувати ізолентою не треба.

5. Куди причепити пинпоинтер. Я перепробував багато способів, як і куди кріпити пін… Останнім часом, кращий спосіб – кобура на лямці рюкзака. Як на мене, зручний, універсальний і, найголовніше не залежить від типу одягу.

2-sposoba-ostatsya-bez-pinpointera-pravila-kopa-02

З приводу кріплення для пинпоинтера – не пропустіть феєричний колгосп. Всі секрети копа збираються тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина