блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Копательские прикмети. Я вірю тільки в одну (працює)

Яка найлютіша дичина в копательских прикметах? Наприклад, де в полі захотілося помочиться-там і копай. Як говорили стародавні, чим менше знають, тим більше їм буде потрібно прийме. Але є одна копательська прикмета, в яку я вірю. Не знаю як, але вона працює.

Примітка. Не хочу образити почуття віруючих в земляного Діда, бабки-копійки, що розмовляють з рослинами і воронами, лозохачерів, і інших. Кому хочете, тому і моліться.

прикмета в яку увірував я

Копательские прикмети. Я вірю тільки в одну (працює)

Я завжди і в усьому ставлюся скептично. Прикмети не виняток, тим більше на копі. Ніколи не кидав монету в першу яму, не закопував цукор, не стежив за воронами. Для мене це нісенітниця. Живу за принципом – Хочеш знахідки? Копай!

Давним давно, коли я ще не ділив пори року на сезони (я реально не знав такого поняття, як копательский сезон) – поїхав з літнім копачів. Зараз, я навіть не згадаю його ім’я. Але одна його фраза запала… І запала на довго.

Це Місце дає Знахідки тільки Навесні… Як так? Чому тільки навесні? Може волога? Тоді, після дощу воно теж давати знахідки.

Минули роки. І я дійсно став помічати такі точки копа, на яких знахідки вискакували тільки Навесні. Причому ранньої. Б’єш точку березень, квітень, а в травні вже 0. Ок, таке з точками копа буває, будемо шукати нові. На наступний рік по весні, заїжджаєш на стару точку – чисто зігнати ломку, потренуватися, в… Як такі знахідки можна було пропустити?

У все це я не вірю

Вирушаючи на пошуки скарбу, киньте дрібну монету на дорогу, щоб хтось зміг її знайти, тоді обов’язково повинно пощастити. (Кидати гроші на дорогу, прикмета копача? Вже краще помочиться, і там же вирити яму.)

Викопана з землі мелочевка, і піднесена в дар друзям-копачам – зазвичай сприяє власній великій удачі. (Коли в прикметах використовують слово Зазвичай, і це не трапляється – значить ти Лох, і це твоя доля.)

Металошукач краще повністю не очищати після вдалого копа. Дещиця землі сприяє не відвиканню детектора від цінних знахідок. (Мити металошукач – звичка не дуже. По-перше, можна домитися до потопельника. По-друге, приїхати на коп з чистим детектором, а камради приймуть за новачка.)

Лопата пошуковика обов’язково повинна блищати. Тільки тоді вона викопає що-небудь блискуче. (Яйця теж бувають блискучі.)

Після кожної знахідки, навіть нехай і не надто цінною, металошукач слід подумки подякувати. (Правильно. А після кожної шмурдячіни треба його посварити. Він тоді менше помиляється.)

Якщо розслабитися і ні про що не думати, ноги понесуть самі в потрібну сторону, туди, де щось обов’язково є. (А якщо ‘щось’ не знайшлося? Правильно, ноги треба відрубати.)

У пошуку не можна насвистувати-просвистиш всі знахідки. Розмовляти, і голосно кричати не варто. (А пукати можна? Не пропукаю я свої знахідки годиною?)

Ні в якому разі не можна при пошуку скарбу думати про те, що ти хочеш знайти. Краще намагатися мислити про абстрактні речі. (Товариш днями викопав скарб. Я про нього подумав, і з’явилися сили для свого копа. Якби не думав, так і залишився в місті.)

Вважається, що куля або осколок, вийняті з кісток скелета, мають магічні властивості і носяться в якості оберега. За повір’ям, шматочок металу, раз відняв життя, іншим разом збереже її. (Краще таку знахідку з’їсти. Працює протягом доби.)

Людина, що носить знайдені кільця і ланцюжки, набуває рис колишнього господаря. (З кожним нашим зітханням, ми отримуємо в легені кілька молекул з останнього видиху Нейрона. Все що нас оточує, так чи інакше мало колишнього господаря. На Землі побувало 80 мільярдів людей.)

Непідробне захоплення і увагу до кожної знахідки-приверне іншу, більш цінну. (Радуйся що не шмурдяк. А чи буде більш цінна, залежить від твоєї праці.)

Якщо скарб знаходиться десь в лісі, завжди майте з собою пляшку горілки і жменю монет, щоб відкупитися від Лісовика. Інакше він не дозволить вам вийти з видобутком з лісу: так і згинете в ньому. (А цей Лісовик часом не в погонах ходить? Боюся, жменею монет не відкупишся. Прес банкнот, не менше.)

Рослини – помічники шукачів скарбів. (Це правда. Листя лопуха відмінно замінюють туалетний папір. Гілочкою можна замінити болт котушки.)

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина