блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Копати не копати фольгу. Історія золотої знахідки

Що ви знаєте про безгрошів’я? Можете розповісти, як це купувати їжу в кредит? Безробітний Копач підняв знахідку золоту каблучку, якраз в потрібну годину свого життя. І… в цій знахідці 3 важливих моменти – Фольга, Minelab, і ще раз Minelab.

kopat-ne-kopat-folgu-istoriya-zolotoj-naxodk-01

Для мене це була реально потрібна знахідка – безробітний, грошей немає. В той день я йшов зі своїм Minelab X-Terra по краю села. З відгуків, залізо (йшов в режимі Всі Метали), фольга сигаретних пачок, алюмінієві горілчані пробки.

В одному місці, поруч з колодязем, пробився непримітний сигнал – фольга. Кружляючи, двічі або тричі натикався на нього. Навколо були і залізні відгуки, але цей кольоровий був самотній. Вирішив викопати і… Відгук, який був впевненим сигналом на фольгу, виявився золотим кільцем. За словами автора знахідки знахідки, це його перше золото.

Коли без грошей, і викопати золоте кільце – життя правильна штука. Але в історії головне інше. По-перше, металошукачі Minelab X-Terra приносять золоті знахідки. По-друге, пані Фольга. З якогось моменту я перестав сперечатися про шкідливість не копати фольгу і горілчані пробки. А сенс? Чим упоротее копачі будуть різати свою дискримінацію, тим більше знахідок залишиться мені і таким як я).

по-третє, історія нашого копача. А виробник Minelab розмістив її у себе на сайті. це дійсно рідкість. Я стежу за всіма новинами виробників. Таке зустрічається в тисячу разів рідше, ніж копачі піднімають золото. Оригінал історії на сайті виробника. Є версії, навіщо Minelab опублікував цю історію?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина