блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Копав не перший довго глибоко. Знайшов золото

Покопати кургани. Який ще коп може зрівнятися з таким? І не просто покопати, а з трактором, по світлому, та ще й зі знахідками… Дивимося фото, якраз той випадок. На точці копа не перший, копав місяць, яма глибока. Зате які знахідки! Чорні копачі нервово курять (до золота не докопали 50 см).

kopal-ne-pervyj-dolgo-gluboko-nashel-zoloto-01

Грабіжницький хід знаєте? Північний Кавказ, 50 кілометрів на схід від Ставрополя – проводилися будівельний роботи. За одними джерелами, ввели труби, по іншим лінію електропередач. На полі виявився пагорб, висота близько 3,5 метрів. Схоже на курган. Запросили місцевих археологів…

Виявився дійсно курган. Дуже швидко виявився грабіжницький хід-пізній тунель, за допомогою якого виймалися стародавні скарби. Простіше кажучи, археологи прийшли на точку копа не перші. Але у археологів є трактор, світлий час, і державна зарплата.

kopal-ne-pervyj-dolgo-gluboko-nashel-zoloto-02

Керував копом Бєлінський, директор ГУП Спадщина. За його словами, по знахідках надій не було-все вже було вкрадено до нас. Копали для галочки , подивитися пристрій поховання. Місяць розкопок дав результат…

Виявився кам’яний ящик (труну?), в якому лежали кістки, імовірно підлітка. Плюс, багато золота.

kopal-ne-pervyj-dolgo-gluboko-nashel-zoloto-03

Факти цього скарбу. на золотій чаші виявлено чорний наліт. Аналіз показав-залишки опію і канабісу. Нормально царі веселилися. А ще, скарб скіфський, датується 900-100 років до нашої ери. Загадка в тому, що такий скарб міг належати тільки царським особам найвищого рангу. Таких в цей період серед кочових племен (населяли нинішній Ставропольський край) – історикам невідомі.

За словами археологів, чорним копачам до цієї знахідки, не вистачило буквально 50 сантиметрів глибини. Порадіємо?

Оновлена інформація. Додано

Скарб піднято в 2013 році. Раніше про нього не знав. Випадково натрапив на обговорення зарубіжних аукціонів, прикидали… вартість. Напевно порожній треп жирних товстосумів. Такі речі не продаються, тим більше кудись там в Англію.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина