блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Котушка 3 кГц стопку монет бачить! Відео

Знайшов котушку, яка бачить стопку монет в будь-якому положенні – Марс Голіаф 3 кГц. Швидше за все справа тільки в її частоті, і цю залипуху Minelab X-Terra 705 побачить з котушкою будь-якого виробника, лише б вона була низькочастотна (імовірно).

Дивимося відео, як низькочастотна котушка на Minelab X-Terra 705 бачить стопку монет і навзнаки, і руба… А ще це останній тест з залипухой. Вона зламалася )) Фото що було всередині додаю.

Більше тестів з цієї стопкою не буде. Вона зламалася. Ось що було всередині її. Кому цікаво, є навіть відео як вона розвалилася (третє відео, тест з котушкою Mars Tiger, в самому кінці).

katushka-3-kgc-stopku-monet

Ну і добре що ця заліпуха розвалилася, буде голова зайнята чимось іншим. Підсумок такий… Стопка монет стоїть руба, для металошукача майже непідйомна мета – прилад закидає її в чорний відгук. Якщо ви не копаєте всі сигнали поспіль, є шанс таку стопку монет пропустити.

Всі метали, або як варіант – пошук на низькій частоті, тут вона бачиться чітко. Всі тести з цієї залипухой зібрані тут. Вдалого копа!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина