блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Котушка Марс Goliaf для Garrett AT PRO. Фото звіт

Пізніше у мене запалювання… Треба було всю весну відходити другими проходами (на добивання) з простим ACE 250 і Голіафом, щоб зрозуміти що для мого номера один AT PRO потрібна така сама котушка. Та й тягати за собою 2 детектора теж не завжди виходить.

Тягнув з природних причин. Порівнював з Nel Attack і намагався пропхатися в розумні витрати. Вибір зроблено, знижки отримані. Дивимося перший фото звіт котушка Марс Goliaf для Garrett AT PRO.

Відразу уточнення… Ця котушка Марс Goliaf з нових модифікацій, новий корпус (з тими самими не убиваемыми вухами). За моїми спостереженнями, котушки Марс в новому корпусі з’явилися у продажу до кінця 2013 року. Ніби як Голіаф для АТ ПРО випускався і раніше, що це були за котушки – я не знаю.

mars-goliaf-dlya-garrett-at-pro-01

Пара головних фото, які демонструє всі мої мотивації купити цю котушку ))

mars-goliaf-dlya-garrett-at-pro-02

mars-goliaf-dlya-garrett-at-pro-03

У котушки Garrett AT PRO нестандартний роз’єм. Несхожий на більшість інших за формою, додатковим акцентом на водонепроникність. Для нової котушки однозначно не збирався змінювати гніздо в детекторі (були пропозиції перепаяти роз’єми, в тому числі і на рідній котушці). Не дивився на варіанти з перехідником. Мені потрібна була котушка тільки з рідним штекером. Зліва штекер котушки Mars Goliaf, праворуч (брудненький) рідний котушки Garrett AT PRO.

mars-goliaf-dlya-garrett-at-pro-04

На фото звіті це не видно – закручується фіксатор на новій котушці теж металевий, тільки пофарбований в чорний колір (можна прийняти за пластик, але це метал). В мою Прошку роз’єм увійшов як рідної і найголовніше відразу, з перших спроб (дивимося відео недоліки Garrett AT PRO).

mars-goliaf-dlya-garrett-at-pro-05

mars-goliaf-dlya-garrett-at-pro-05-1

Ну все, вибір зроблено… Тепер буду тестувати Голіаф і АТ в полях-лісах. Фото звіти і нове відео по цій котушці – все буде в цьому блозі ))

mars-goliaf-dlya-garrett-at-pro-06

Примітка тему щодо підлокітника… Чому у мене на Прошке варто підлокітник від Аськи? Мені так зручніше – на темному грунті відмінний маячок. Але я не про колір…

З такою котушкою потрібен підлокітник надійніше. І навіть поки мене не влаштовує новий посилений підлокітник Garrett ACE-AT. Навантаження на нього велика (на іншому кінці конструкції велика котушка, так що все природно). Запропонували привабливий варіант…

mars-goliaf-dlya-garrett-at-pro-07

Запропонували підлокітник з металу – точна копія оригінального, вага в розумних межах. Продають тільки верхню частину, зате дешевше фірмового. Вже замовила, чекаю (якщо приїде і це буде те, що очікувалося, інфа буде в блозі).

Поки буду робити тести і писати відео копа Garrett AT PRO і котушки Mars Goliaf, дивіться цю ж котушку на моєму другому номері Garrett ACE 250. Відео тест на стабільність у повній чутливості ACE 250 + Goliaf. Відео копа монет з котушкою Марс Goliaf на Garrett ACE 250). А постараюся не затягувати, як буде готово, все викладу в блозі. Удачі на копі!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина