блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Котушка Mars Tiger або Nel Hunter. Порівняння

Все одно настане той день, коли буде потрібно заміна штатної котушки. Чи це буде чорний день, коли “відірвався провід/ тріснув корпус/ відламалися вуха/ безперервні фантоми”. Чи перестала влаштовувати рідна котушка вашого металошукача.

Найпоширеніший і доступний варіант заміни штатної, котушки Mars Tiger і Nel Hunter. Випускаються для цілої купи різних моделей детекторів, коштують стільки не дорожче фірмових, і найголовніше показують результат. Фото звіт порівняння котушок Марс Тайгер і Нел Хантер.

Вибір заміни рідної котушки не завжди простий. Зовсім велика не зможе бути універсальної на 100%, на деяких ділянках пошук з великою котушкою буде неможливий. Котушка Снайпер тим більше, з її глибиною на рядових місцях копа ходити гріх (будете багато пропускати).

Треба щоб була чутливість на дріб’язок, збережений пін і дискримінація, при цьому не фантомила. І звичайно бажано отримати приріст глибини (в порівнянні з попередньою котушкою). Mars Tiger або Nel Hunter це саме ті котушки.

mars-tiger-vs-nel-hunter-01

mars-tiger-vs-nel-hunter-02

mars-tiger-vs-nel-hunter-03

mars-tiger-vs-nel-hunter-04

mars-tiger-vs-nel-hunter-05

mars-tiger-vs-nel-hunter-06

mars-tiger-vs-nel-hunter-07

mars-tiger-vs-nel-hunter-08

mars-tiger-vs-nel-hunter-09

mars-tiger-vs-nel-hunter-10

Конкуренція Mars MD і Nel триває дуже давно, і іноді в обговореннях переходить в срач порожня розмова. Щоб виключити це на своїх сторінках, коментування в цьому випадку відключено. Тільки фото порівняння, висновки робіть самі. Є що сказати по конкретній котушці – окремі сторінки: Mars Tiger і Nel Hunter. На цих сторінках є параметри, сумісність з металошукачами і пов’язані новини з блогу МД Арена.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина