блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Котушка Mars Tiger для Garrett AT PRO. Фото звіт

Актуальність питання котушки Mars Tiger для Garrett AT PRO, особисто для мене під сумнівом… А сенс в ній? Рідна 11 дюймів, Марс Тайгер 12,5 – різниця невелика. Ціна така ж як і Марс Goliaf, але це вже 15 дюймів.

Це якщо жива рідна котушка Прошки, якщо потрібна заміна штатної – котушка Mars Tiger один з перших претендентів. Взяв у товаришів цю котушку на пробу, походжу тиждень подивлюся на практиці… Дивимося фото звіт котушка Mars Tiger для Garrett AT PRO.

mars-tiger-dlya-garrett-at-pro-01

mars-tiger-dlya-garrett-at-pro-02

Фіксуюча гайка на котушці Mars Tiger металева. Пофарбована в чорний і може на фото виглядати як пластикова. А взагалі штекер добротний і з тим же гумовим кільцем ущільнення (такий же як і на моєму Марс Goliaf).

mars-tiger-dlya-garrett-at-pro-03

Знамениті не яких ми убиваємо вуха і мало ким помічається кольоровий вихід (мені такі речі допомагають фокусувати погляд на рухоме котушці, легко відстежується траєкторія і місце де отримав відгук).

mars-tiger-dlya-garrett-at-pro-04

mars-tiger-dlya-garrett-at-pro-05

Буду пробувати… Хоча ще раз скажу, якщо купувати другу котушку для Garrett AT PRO, я б однозначно вибрав (так і є зараз) наступну за розміром Марс Goliaf.

mars-tiger-dlya-garrett-at-pro-06

На останньому фото мій Garrett AT PRO не тільки з чужою котушкою, підлокітник теж не рідний – металевий. Ось для таких котушок і більше, його і додав свою Прошку.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина