блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Котушка Minelab Equinox під рентгеном. І це половина МД?

Виробник Minelab назвав свої котушки для Minelab Equinox, розумними. І взагалі, половина металошукача знаходиться в цих самих котушках. Самі розумієте, ціна такої котушки буде велика, дивуватися не треба… Що говорить Minelab звичайно цікаво, але правду все одно не сховаєш. І хочеться тільки вигукнути. Minelab, ти це серйозно? Дивимося класні фото, котушка нового металошукача Minelab Equinox під рентгеном.

Фото і коментарі DoKKK (форум Ревьюдетектор). Фото 1. Сама схема в котушці, мікросхеми, резистори, конденсатори, діоди, катушечка одна видніється, збірка очевидно апаратна (не вручну елементи паяли) загалом, начебто нічого незвичайного.

Котушка Minelab Equinox під рентгеном

Фото 2. Схема в котушці трохи подалі, із захопленням входу дроти в котушку зовні… Тут ось на тонкій обмотці побачив цікаву штуку, назвемо її якоїсь “антеною”. Буквами і стрілками позначив те, як на мою думку ці провідники (антени) виходять і де кожна закінчується. Тобто кожна робить майже один оборот по тонкій обмотці в протилежну сторону один від одного. Це тільки моя думка.

Котушка Minelab Equinox під рентгеном

Фото 3. На товстій обмотці ця “антени” так само є, але більш цікавої форми. Фото зліпив з трьох частин, так як велике фото(знімок) зробити не вдається. Якщо ці “аненны” давно всім відомі, то сильно не пинайте, я детектори не розбирав ніколи, і схемотехніку їх особливо не вивчав, з цього навіть не знав що там таке може бути. Спочатку подумав якісь рвані дроти… Може гуру металодетекторного будови мені пояснять навіщо вони і що це, а може і всім іншим теж.

Котушка Minelab Equinox під рентгеном

Фото 4. Роз’єм котушки. Нічого особливого, пару більш товстих проводів на харчування котушки, інші сигнальні.

Котушка Minelab Equinox під рентгеном

Фото 5. Магнітна зарядка. Як видно ніяких мікросхем не простежується, 2 товстих дроти живлення (зарядки) і 2 тонких дроти шини даних, ну і екран Відповідно. Пайки у проводів звичайно не дуже, але, Малайзія, що тут зробиш, штампують.

Котушка Minelab Equinox під рентгеном

Фото 6. ось тут вони звичайно прикольно зробили, харчування і шину даних хрест навхрест… Я якщо чесно уявляв що буде, скажімо так, порядково в ряд наприклад. Очевидно распіновка у контактів ось така.

Котушка Minelab Equinox під рентгеном

До речі, цікаво було б глянути на реальні поломки, які відбувалися у людей типу “відпалою кнопки всередині”, думаю на рентгені буде добре видно яким чином там вона відвалилася, в місцях пайки або в інших…

Оновлена інформація. Додано

Зробив другу порцію рентгенівських знімків потрахов котушки Эквинокса, з різних похилих ракурсів. Фото 1. Під нахилом загальний вигляд плати в котушці і вхід кабелю в котушку, видно які дроти куди йдуть.

Фото 2. Тут видно де закінчуються кінці цієї тонкої дроту, яка йде разом з тонкою обмоткою, і видно, що цей дріт заходить з одного боку плати і виходить з іншого, крізь отвір.

Фото 3. Цей виток тонкого дроту у товстої обмотки припаяний до екрану проводу, потім обидва вони йдуть прямо в блок Еквіка, це видно на попередніх знімках. Коаксіал? І до речі, ось ця чорна точка внизу знімка, схоже на метал, по центру котушки, всередині чи що б це могло бути.

Фото 4. Тут збільшив дріт і можна чітко бачити як ці кінчики загнуті гачками, зачеплені один за одного і спаяні.

Фото 5,6,7,8. Збільшив деякі мікросхемке і вид плати просто побільше.

За наводку на тему велике спасибі E. T.! він якраз став власником одного такого металошукача. Чекаємо від нього перші відгуки та враження. Інша інформація по Minelab Equinox 800 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Плюс, окрема сторінка в Енциклопедії Копальника. Перш ніж купити Minelab Equinox 800, обов’язково подивіться це. Розібраний чужий досвід допоможуть зберегти вам гроші і час.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина