блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Котушки Detech для Makro Racer 1-2. Новинка 2017

Виробник Detech почав випуск своїх котушок для металошукачів Makro Racer і Makro Racer 2. Котушки цих детекторів сумісні між собою, і немає відмінності між котушками Racer 1 і Racer 2. Першими у продажу з’явилися котушки Detech 15×12 SEF, одна з найпопулярніших.

Котушки Detech для Makro Racer 1-2. Новинка 2017

Велика котушка еліпс, з розмірами 15″ x 12″ (дюйми) або 38 x 30 (сантиметри). Я сказав, що котушка Detech 15×12 SEF одна з найпопулярніших у виробника Detech? Так і є, продаж 15×12 SEF поступається тільки котушці Detech 13 DD Ultimate. А вам не здається, що виробника Detech (колись реально крутого і популярного), сьогодні загнали під лавку? Або Detech давно поклав на європейський ринок, і з великим успіхом торгує в Африці і Америці? Наприклад, випустив свою котушку під брендом Depar. Це вам про щось говорить?

Оновлена інформація. Додано

Все по котушку Detech 15×12 SEF зібрано тут (новини, тести, порівняння, відгуки, і різні думки). Плюс, на сторінці енциклопедії Копача по Detech 15×12 SEF є додаткова інформація. Наприклад, список металошукачів для яких ця котушка випускається.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина