блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Котушки DETECH подешевшали (тимчасово)

Пошукові котушки болгарського виробника DETECH подешевшали. Щось типу акції або розпродажу. Примітка “Пропозиція дійсна до закінчення складських запасів” – говорить сама за себе. Ціни на котушки знижена тільки в Україні (принаймні в тій же Росії вартість на Детеч колишня).

Дивимося зміни ціни на котушки для різних металошукачів… Хто хотів купити Детеч – відмінний час для купівлі. Знижка є і на новинку 2014, котушка Detech 15 WSS.

detech-15x8-eds-wss-(widescan)-05

Нові ціни на котушки Detech озвучив магазин металошукачів Копер. Да уж… Такий дешевий Детеч я ще не бачив! Котушка 15 дюймів для ACE 250 за 130$… Болгарське благодійне колесо )))

Для Garrett ACE 150, ACE 250, ACE 350, Euro ACE

Для Minelab Safari, Explorer SE PRO, E-Trac

Fisher F2, F4

Для Fisher F70, F75, F75 LTD

По ходу, для топових Фішер запропонували ще нову котушку Fisher 15 DD за 255$ (стара ціна 282$). Як по мені, так нова котушка Детеч цікавіше і само-собою вигідніше.

Для XP GMaxx 2, Gold Maxx Power

Зміни хоч і тимчасові, але для когось це буде шансом дешевше провести апгрейд свого пошукового арсеналу. Я ж поки спокійний, для запасного Garrett ACE 250 у мене ціла купа котушок. Для мого №1, Garrett AT PRO… замовив котушку-колесо Mars MD Goliaf. Скоро будуть тести і відео з копа ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина