блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Котушки для Garrett ACE 250

Котушка з комплекту Garrett ACE 250, сама по собі самодостатня, і на перший час легко перекриває потреби пошуковика. Але настає момент, коли хочеться збільшити глибину Garrett ACE 250, глибину і швидкість обробки грунту. І для власника ACE 250, відкривається нова тема, Котушки для Garrett ACE 250.

Для Garrett ACE 250 дуже великий вибір котушок. Як по виробнику, від фірмових котушок Garrett, до сторонніх виробників Detech, Mars, Nel. Так і за розміром, від високоточних котушок Снайпер, до супер глибинних котушок, здатні вичавити з Garrett ACE 250 максимальну глибину виявлення. Котушки для Garrett ACE 250, за замовчуванням, підходять для всі серії металошукачів Garrett ACE. Всі котушки для Garrett ACE 250.

Штатна котушка Garrett ACE 250

Штатна котушка Garrett ACE 250

Стандартна котушка Garrett ACE 250, якої він комплектується спочатку, має властивості та можливості, саме такі, які й мають бути в штатної котушки. Відмінне поділ цілей на свою групу (дискримінація металів, у ACE 250 є 12 груп). Від точності роботи дискримінатора, залежить скільки ви будете копати ям, в яких лежить знахідка, невідповідна очікуванням. Котушка металошукача безпосередньо пов’язана з цією точність.

Робота на максимальній чутливості Garrett ACE 250. Зі стандартною котушкою ACE 250, можна абсолютно спокійно накрутити максимальну чутливість металошукача, і при цьому ви збережете стійкість пошуку, без помилкових спрацьовувань. Точний пинпоинтер. На стандартній котушці, Garrett ACE 250 має один з найбільш точних пинпоинтеров, функції точної локалізації дрібної мети. Застосовуючи великі котушки на Garrett ACE 250, ви це зрозумієте (змащений пинпоинт, один з мінусів великих котушок). І вага котушки, штатна котушка ACE 250, має вагу, один найменших. Така щадна навантаження зберігає не лише цілісність усієї конструкції металошукача (від розбовтування), але і не перевантажує руку.

Яка котушка краще для Garrett ACE 250

Яка котушка краще для Garrett ACE 250
Яка котушка краще для Garrett ACE 250? Вибір котушки залежить від типу знахідок, і місця на яку ви зібралися вийти зі своїм металошукачем Garrett ACE 250. Для збільшення глибини, звичайно ж треба застосовувати котушку великого розміру. Таке доповнення не тільки збільшить глибину виявлення мети, а й значно прискорить швидкість обробки поверхні. А ось для пляжного пошуку з Garrett ACE 250, розмір котушки не важливий, і сильно великий розмір навіть буде заважати. На пляжі знахідки лежать глибоко, і часто в достатній концентрації, щоб потрапити одночасно кілька, під один прохід котушки. Для пляжного копа з Garrett ACE 250, краще вибирати котушку середнього розміру (максимум до 13 дюймів), але з типом ДД (Double-D, DD). Вона дозволить отримати перевагу на дрібних цілях, і дає деяку компенсацію впливу мінералізації (наприклад, морський пісок).

При всіх перевагах великих котушок, розмір має і недоліки. У великої котушки менш точно працює пинпоинт, і іноді дрібну монету з одного копка не піднімете. Великі котушки споживають більше енергії. Велика котушка піддана зовнішнім електричних перешкод, що може додати помилкові спрацьовування. У великої котушки, вага відповідає розмірам. Що позначається на загальному балансі конструкції металошукача, і втоми руки (особливо під кінець пошукового дня).

Самим оптимальним рішенням для Garrett ACE 250, є комбінація з двох котушок. Одна звичайна, середніх розмірів, наприклад та ж штатна котушка Garrett ACE 250. Друга глибинна, яка застосовується для глибинного пошуку і швидкого розвідки місцевості.

Сумісність котушок Garrett ACE 250

Котушки для Garrett ACE 250, за замовчуванням, підходять для всі серії металошукачів Garrett ACE. Однаковий роз’єм котушки в блок управління металошукачем, однакову кріплення на стійці металошукача. Котушки Garrett ACE 250, ще підходить для металошукачів Garrett ACE 150, Garrett ACE 350, Garrett Euro ACE.

Усі котушки для Garrett ACE 250

Є фірмові котушки Garrett, від виробника. Та є котушки для Garrett ACE 250, сторонніх виробників. Котушки Detech, болгарського виробника. З нашого досвіду, котушки Детеч на Garrett ACE 250, одні з кращих. Відмінна якість виготовлення і надійність в полі. Зазначимо котушки Детеч особливо. Стабільна робота котушок, без помилкових спрацьовувань і з збереженням оригінального відповідності шкали дискримінації металів.

Більш дешеві котушки для Garrett ACE 250, сторонніх виробників Mars і Nel. Вітчизняні котушки, для Garrett ACE 250 найчастіше купують для кардинального збільшення глибини металошукача.

Котушки Garrett ACE 250

За описом металошукача Garrett ACE 250 з магазину Кладер. Фото котушок магазин Копер.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина