блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Котушки для XP Deus фото звіт

Якщо дозволяє погода, 1 січня відмінний день для копа! З Новим Роком всіх, а я відкрив свій сезон копа 2014 ))

Фото звіт 3 котушки для металошукача XP Deus. Штатна 9″ DD (22.5 cm), новинка 2013 котушка XP 11″ DD (28 cm) і велика XP 3428 (11×13″). Як і передбачав, “середня” 11-ти дюймова для мене має кращий баланс чутливість/глибина/фантомність. Велика не змогла перекрити всі потреби. А штатна котушка Деуса, в кінці дня взагалі сприймалася майже Снайпером.

Я не роблю показових виступів типу “тест на глибину” та іншої попсни-заманухи. Немає у мене завдання показати, що хтось кращий, а хтось гірший. Вважаю це заняттям виробників/продавців, яким це вигідно.

coils-xp-deus-test

Реальна глибина це тест в грунті (по повітрю завжди буде більше). Грунти бувають різні, і глибина в них теж різна. Тести можна робити з дискримінацією (з якої постійно ходжу) або без, теж є різниця. На деяких котушках глибину може змінити температура або вологість. Як ви будете сприймати ситуацію, коли на відео тесті вам впарюють п’ятак Рад з глибиною 35 см, а ви потім реально бачите його на 25?

Давно став сприймати котушки категоріями – більше розмір, більша глибина. Але більше в залежності від налаштувань металошукача, конкретного ґрунту і можливо пори року. Знову ж таки, є ситуації коли велику котушку важко притиснути до поверхні (глибока розорювання), а снайпер між валунів пригорнеться – обидва побачать монету на межі. І хто глибше?

XP 22.5 DD

xp deus-9-dd-01

Штатна котушка XP Deus, розмір 9 дюймів. У мене та ж сама ситуація, як і з Minelab X-Terra 305 – поки не спробуєш котушки більше, штатна сприймається відмінно. Прекрасна чутливість, відсутність фантомних сигналів і достатня глибина.

Поле на якому ми копали, коли було дуже сильно засипано добривами (по своїй “пісні” порівнянно з морським пляжем). І тут ця котушка працювала як цар! А ось велика 3428 постійно намагалася “підспівувати” полю, про неї нижче.

xp deus-9-dd-02

Великий плюс що є відразу пластиковий захист (на всіх котушках XP вона була). Я на своєму Garrett AT PRO цією штукою не розбещений, і мені вона дуже подобається.

xp deus-9-dd-03

До речі кажучи про моєму основному детекторі Garrett AT PRO, візуальне порівняння – котушка XP Deus не вражає.

xp deus-9-dd-vs-garrett-at-11-dd

Принаймні в лісі, де ґрунт звичайний, Гарет легко “переступає” глибину Деуса зі штатною котушкою. Тут і без тестів зрозуміло, що цей “лапоть” переможе такий млинець ))

xp deus-9-dd-vs-garrett-at-11-dd-2

 

XP 11 DD

А от якщо порівняти новинку XP 11 DD Deus, тут мій “лапоть” Гарета вже не має переваги. І до того ж, на полі з добривами, на Garrett AT PRO я почала “просідати” в глибині (Деус з котушкою 11 DD явно краще відпрацьовував важку середу, на Гарете мені доводилося глушити чутливість незважаючи на баланс грунту).

xp deus-11-dd-vs-garrett-at-11-dd

На моє глибоке переконання, для детектора XP Deus більш логічно мати у штатному комплекті котушку з розмірами 11 дюймів. І не тільки для того, щоб порвати Minelab мати більш професійний обвіс.

xp deus-11-dd-01

Спробувавши всі 3 котушки, існуючу штатну котушку 9″ сприймаєш як впевнену, але обмежену. А для металошукача з ціною 1300 євро таких відчуттів бути не повинно.

xp deus-9-dd-vs-11-dd

З дуже великою ймовірністю, що до весни 2014 XP оголосить цю котушку штатної для свого фаворита Деуса. Або хоча б випустить окрему комплектацію, де XP 11 DD буде основною. А краще нехай в комплекті будуть 2, і за старою ціною розмріявся романтик.

xp deus-11-dd-02

 

XP 34×28 DD

xp deus-3428-dd-01

А ось з цією великою котушкою комплектація Деуса є – XP Deus 3428. Але особисто я, назвати цей набір самодостатнім і готовим для будь-якого пошуку, не можу.

xp deus-3428-dd-02

Є проблеми на важких грунтах (фантоми). З’явилися проблеми з дрібними знахідками на близько розташовані цілях. Згоріла стайня взагалі “забила” Деус на цій котушці до майже повного дауна.

Хоча… Якщо б у мене стояв вибір взяти для Деуса одну з цих 2-х котушок (тільки одну), я б все-таки взяв більшу XP 3428.

xp deus-3428-dd-vs-9-dd

Пару слів про XP Deus навздогін… Не простий детектор, Новачкові якщо це буде перший прилад, з наскоку типу “розберуся в полі” – не вийде. Так і досвідченому (навіть якщо були різні мд до цього), доведеться приділити час на вивчення та освоєння. Зате згодом, при “зануренні” в Деус, тримаєш у руках мега машинку з вибивання знахідок. З Новим Роком, і сезоном копа 2014 ))

xp deus-kop

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина