блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Котушки Mars для Garrett ACE 250. Фото звіт

Приміряв в полі на свій детектор Garrett ACE 250 котушки Марс. Перепробував все, крім Mars Standart (не знайшов такої). Котушки Марс Голіаф і Тайгер в новому корпусі. Дуже здивував вага, немає особливого відчуття що на штанзі Аськи висить велика котушка. На звичайному полі дозволили накрутити чутливість. Спробувавши такі котушки, повертатися на рідну не захочеться ))

Фото звіт котушки Mars Goliaf, Tiger і Sniper на металошукачі Garrett ACE 250. Порівняння з рідною котушкою ACE 6.5×9.

найважливіший на мій погляд момент… Всі ці котушки Mars MD на рядовому поле стабільно працювали! Без фантомів і радикальних змін показників дискримінатора. У мене чутливість Garrett ACE 250 на рідній котушці зазвичай коштує мінус 1-2 поділки, нічого не міняв і з котушками Марс МД.

Марс Goliaf

mars-goliaf-garrett-ace-250-01

Найбільша котушка Марс Goliaf. У новому корпусі з мега краш-тест надійністю. Вразив вага… Коли поставив Голіаф на Аську, повірити що на кінці штанги віст котушка 15 дюймів складно.

mars-goliaf-garrett-ace-250-02

mars-goliaf-garrett-ace-250-03

mars-goliaf-garrett-ace-250-04

mars-goliaf-garrett-ace-250-05

mars-goliaf-garrett-ace-250-06

Котушка відмінна, але особисто я Марс Голіаф сприймаю як другу додаткову. Весь час ходити з нею не вийде. Розвідка, глибинний пошук на добивання.

На цьому полі є згоріла стайня, місце засіяне кованими залізяками (черніна). На такому квадраті і з звичайною котушкою ходити важко (постійні сигнали, в будь масці дискримінації)… А з великою котушкою між цілями “не розгорнуться” і поготів.

mars-goliaf-garrett-ace-250-07

Більше фото котушки в Енциклопедії – котушка Марс Goliaf. Там є інші порівняння і відео тести. Наступна за розміром за Mars Goliaf, йде котушка Mars Tiger.

mars-goliaf-garrett-ace-250-08

Mars Tiger

mars-tiger-garrett-ace-250-01

Дуже мені сподобалася ця котушка… Для ACE 250 в якості основної. По глибині і швидкості пошуку ніяк не поступається моєму №1, детектору Garrett AT PRO.

mars-tiger-garrett-ace-250-02

Стабільна на предмет помилкових сигналів. Вага котушки на руці не відчувається.

mars-tiger-garrett-ace-250-03

mars-tiger-garrett-ace-250-04

Цікавий екскурс. По ходу котушки Марс продаються без захисту (у продавців є, але коштує вона окремо). Виробник дає гарантію на цілісність робочої поверхні. І якщо ви будете шукати без захисту, і щось трапляється з робочою поверхнею – Марс каже що по гарантії все відновлює.

mars-tiger-garrett-ace-250-05

За каталожними параметрами, різниця між котушками всього в 3,5 дюйма… А відчуття що рідна Асечная котушка це Снайпер ))

mars-tiger-garrett-ace-250-06

mars-tiger-garrett-ace-250-07

mars-tiger-garrett-ace-250-08

Більше фото звітів і порівнянь в Енциклопедії – котушка Mars Tiger. Там же і відео. По ідеї наступної котушкою повинна йти Марс Стандарт. Але… Я її не знайшов (( Далі у мене котушка Марс Снайпер.

mars-tiger-garrett-ace-250-09

Mars Sniper

mars-sniper-garrett-ace-250-01

Після Голіафа і Тайгера, ця котушка справжня Снайпер )) Ваги не відчувається взагалі. Як і очікувалося, суцільна стабільність.

mars-sniper-garrett-ace-250-02

Мінус 1 чутливість це за звичкою. Марс Снайпер легко справляється і на повній.

mars-sniper-garrett-ace-250-03

Не раз відзначав практичний плюс особливостей котушок Марс – кольоровий “пыптык” виходу дроти. Особисто мені при темній котушці і темному грунті, вже через годину монотонного махання, починає не вистачати маячка. Колірний точки за яку чіпляється око і яка допомагає відслідковувати траєкторію руху.

mars-sniper-garrett-ace-250-04

mars-sniper-garrett-ace-250-05

mars-sniper-garrett-ace-250-06

Снайпер то снайпером, але в порівнянні з рідною Garrett ACE 250, котушка Марс виглядає як збільшеною. надбавка з швидкості невелика, але в глибині помітна.

mars-sniper-garrett-ace-250-07

mars-sniper-garrett-ace-250-08

В Енциклопедії по котушці Mars Sniper є ще фото звіти порівняння і відео. Там же ви знайдете сумісність і конкурентів, виробників котушок.

mars-sniper-garrett-ace-250-09

Весняний коп

Гарний час відлига, ледве дочекався поки розморозиться земля і можна виїхати побродити з металошукачем (хоча ще тільки середина лютого!). Але бруду як море, кілька кроків по ріллі і на ногах вже реально по кілограму… Ще треба постійно чистити лопату, швидко втомлюєшся. Мене вистачило на 2 години ))

kop-vesnoy

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина