блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Котушки Mars MD особливість. Відео

В ході активного використання котушок Mars, була помічена Особливість. Дрібниця, але якщо її не враховувати, може призвести до пошкодження проводу (питання часу).

Мої котушки Марс без захисту. Ребро поверхні настільки гостре, що при запихивании Голіаф в рюкзак, розрізав пакет з перекусом. Зберігається і транспортується з вільним проводом (від’єднаним від блоку), потрапить на ребро, пригорнеться, і… далі у кого яка вдача.

katushki-mars-md-osobennost-01

У мене 2 рюкзака, і обидва забиваються щільно. Особливість помітив відразу, і автоматом почав згортати провід “бубликом”, щоб він не потрапляло на ребро робочої поверхні. Плюс, ще кожну котушку закидую в окремий полімерний мішок (звичайний, будівельний) – щоб поруч лежачі котушки не коцнули один одного.

Додано… Краще один раз побачити (і перевірити самому), ніж писати і додумувати… Підібрав схожий по товщині провід, розмістив на край (крайку робочої поверхні котушки) і стукнув. Дивимося що вийшло.

Як і передбачав – ізоляція проводу розрізана. Стукнув насправді не сильно, це на відео звук такий )) Але навіть якщо результат буде в половину менше, я б все одно не хотів щоб на ізоляції проводу котушки були “розломи”. Згодом на цьому місці він буде тільки рости.

В цілому, котушками Mars задоволений. Довелося трохи звикнути до ваги і парусності Goliaf, але це все-таки 15 дюймів. Трекові відео з копа тут – Mars Tiger і Марс Goliaf.

до Речі про особливості. Писав я про котушки Nel, де виробник рекомендує фіксувати провід… Вчора записав відео копа з котушкою Nel Tornado на своєму Garrett ACE 250, шукав без жодних стяжок – перешкод немає, монети вибиваються, і навіть по дві з однієї ями ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина