блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Котушки Nel для Garrett ACE 250. Частина 1

Особисто я не знаю іншого металодетектора, на який було б стільки додаткових пошукових котушок. І не в теорії, а бери і став (доступність котушки це важливо, спробуйте знайти котушку Coiltek 6 Digger 3 кГц для Терри і щоб в наявності).

Крім котушок від виробника, для Garrett ACE 250 є ще сторонні виробники: Detech, Mars-MD, Nel. Один з таких сторонніх виробників, Nel (Україна). Фото звіт котушок Nel для Garrett ACE 250.

nel-garrett-ace-250-01

Набір котушок для мого Garrett ACE 250 (перша частина, далі будуть інші). Мега розмірна Nel BIG, котушка розмірів вище середнього Nel Tornado, універсальна Nel Sharpshooter і котушка снайпер Nel Sharp.

На фото вгорі (і далі вона ж в якості порівняння), фірмова штатна котушка для детектора Garrett ACE 250 – 6.5?9 PROformance.

 

Nel BIG

garrett-ace-250-nel-big-01

Дядько Гарет знає що на його Аську можна причепити цього монстра? Я пошлю йому це фото )) Котушка звичайно виключно для глибини.

garrett-ace-250-nel-big-02

І ця глибина є… Тягнучи за собою цілий букет можливих особливостей – фантоми, труднощі з локалізацією дрібних знахідок, підвищена навантаження на харчування та штангу.

garrett-ace-250-nel-big-03

Вважаю що ця котушка не може бути 100% заміною штатної. Зустрічаються місця, на яких з Nel Big (і будь-який інший котушкою вище 13 дюймів) буде неможливо шукати. При середній++ концентрації поруч лежать цілей, ACE 250 просто розірве видасть неадекватний набір сигналів, з незрозумілою формулюванням “що це? фантом? черняк? кольоровий відгук? де чітка повторюваність”.

garrett-ace-250-nel-big-04

Навантаження на Аську помітна. Якщо спробувати підняти детектор з Nel Big у повітря – відразу розумієш що великі котушки це велика вага (на звичайній, штатної котушці вага практично не відчувається).

garrett-ace-250-nel-big-06

При частому застосуванні Nel Big на ACE 250, я дуже уважно стежив за станом штанги нижній (на предмет зламати). І не ризикував би висувати нижню стійку на останню “дірку” фіксатор – при енергійних рухах виламати її питання тільки часу.

garrett-ace-250-nel-big-05

 

Параметри котушки Nel 15×17 BIG, для яких металошукачів випускається, додаткові фото звіти і відео тести тут.

 

Nel Tornado

garrett-ace-250-net-tornado-01

Той розмір, який я вважаю “золотою серединою”. Котушка 13 дюймів вже може володіти глибиною далеко за середню, є ймовірність ще зберегти баланс стійкості до помилкових спрацьовувань і мати достатньо точний дискримінатор.

garrett-ace-250-net-tornado-02

Режим пинпоинт на супер дрібниця вже буде “розширювати” ями в широчінь (буде помилятися, і щоб викопати дрібну знахідку доводиться розкопувати яму).

garrett-ace-250-net-tornado-03

garrett-ace-250-net-tornado-04

Вага відчувається, але не критично. Принаймні побоювання за нижню штангу як з Nel Big, у мене не було і махается Нел Торнадо цілком комфортно.

garrett-ace-250-net-tornado-05

garrett-ace-250-net-tornado-06

 

Параметри котушки Nel 12×13 Tornado, для яких металошукачів випускається, додаткові фото звіти і відео тести тут.

 

Nel Sharpshooter

garrett-ace-250-net-sharpshooter-01

Бувають випадки, коли рідна котушка Аськи вмирає. Відірвався шнур, тріснула або просто загубилася на копі… Було й таке, забули – на наступний день повернулися а там порожньо. Ще одну котушку переїхали машиною ))

Тут виникає питання – що купити в замін? Nel Sharpshooter як варіант штатної котушки для Garrett ACE 250. Добре, коли є вибір ))

garrett-ace-250-net-sharpshooter-02

Дивне “розбіжність”… розмір штатної котушки (внизу) по більшому радіусу 9 дюймів, котушки Nel 9,5 дюйма. Різниця 0,5 дюйма а на вигляд все півтора. Може я десь в цифрах туплю?

garrett-ace-250-net-sharpshooter-03

Легка і відразу з захистом. Якщо її ціна порівнянна з новою котушкою Гарет, варіант сам проситься в руки (переді мною ніколи не стояло це питання, і я не знаю скільки коштує ця котушка – на моєму ACE 250 рідна котушка поки живе… тьху=>х3).

garrett-ace-250-net-sharpshooter-04

garrett-ace-250-net-sharpshooter-05

 

Параметри котушки Nel 9.5×5.5 Sharpshooter, для яких металошукачів випускається, додаткові фото звіти і відео тести тут.

 

Nel Sharp

garrett-ace-250-net-sharp-01

Повноцінна котушка Снайпер для Garrett ACE 250. Ось уже з якою котушкою за своєю природою не повинно бути проблем – низьке енергоспоживання, висока чутливість на мікро знахідки, вибірковість і без фантомність. Одні плюси крім одного – глибина виявлення.

garrett-ace-250-net-sharp-02

garrett-ace-250-net-sharp-03

garrett-ace-250-net-sharp-04

garrett-ace-250-net-sharp-05

garrett-ace-250-net-sharp-06

 

Параметри котушки Nel 5 Sharp, для яких металошукачів випускається, додаткові фото звіти і відео тести тут.

 

Анонс

coils-nel-ace-250-other

Котушки Nel (друга частина), які випускаються для металошукача Garrett ACE 250.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина