блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Котушки Nel для Garrett ACE 250. Частина 2

На МД форумах запевняють що Аська з додатковою котушкою, це новий металошукач. Щодо нового може і загинають, але те що можна збільшити глибину і швидкість пошуку, так і є. І ще… Походивши з Аською і сторонньої котушкою з розмірами більше ніж рідна, навряд чи захочеться повертатися (навіть з урахуванням недоліків великих котушок).

Друга частина фото звіту котушки Nel для металошукача Garrett ACE 250. Продовження (початок тут): велика Nel Hunter, велика Nel Storm і нова котушка Nel Attack. Порівняльні фото з рідної котушкою ACE 250.

garrett-ace-250-nel-01

Я не зміг зібрати всі котушки Nel саме для Garrett ACE 250. Деякі знайшлися з інших металошукачів. Досвідчений погляд відразу визначить – розміри отвору під болт (наприклад, у Fisher і Teknetics помітно менше), шилдики на котушках пр.

Котушки однієї моделі (навіть для різних детекторів) все одно однакові, і моє фото порівняння з рідною котушкою ACE 250 коректно.

 

Nel Attack

garrett-ace-250-nel-attack-01

Нова котушка Nel, новинка 2013. Виробник зробив дуже великий акцент на зниження ваги котушки, і для такого розміру обмежиться 700 грамами, це дуже хороший результат.

garrett-ace-250-nel-attack-02

Котушка велика, і на Асьці 250 стати 100% універсальної не зможе. І обмеження не в тому, що з нею ймовірність отримати фантоми вище і для новачка вона може стати гальмом. На ділянках де знахідки історія розкидала з певною щільністю, потрібна котушка середнього розмір (я вважаю універсальним розміром 9-11 дюймів).

garrett-ace-250-nel-attack-03

Параметри котушки Nel Attack, для яких металошукачів випускається, додаткові фото звіти і відео тести тут.

 

Nel Storm

garrett-ace-250-nel-storm-01

Той же варіант, що і з Нел Атака – як друга котушка, це супер. Але в запасі тримати що-небудь середнього розміру.

garrett-ace-250-nel-storm-02

garrett-ace-250-nel-storm-03

Параметри котушки Nel Storm, для яких металошукачів випускається, додаткові фото звіти і відео тести тут.

 

Nel Hunter

garrett-ace-250-nel-hunter-01

Котушка яка проситься стати штатної на АСЕ 250. Є у товариша по копу, досвід з Нел Хантер на Текнетиксах. Стверджує що в 99% все гуд.

garrett-ace-250-nel-hunter-02

Я ж нічого не раджу. Намагаюся дати інформація трохи детальніше інших і з різних ракурсів (не тільки ту, яку продукують продавці або виробники). А висновки робити вам…

garrett-ace-250-nel-hunter-03

Параметри котушки Nel Hunter, для яких металошукачів випускається, додаткові фото звіти і відео тести тут.

Перша частина фото звіту з котушок Nel для Garrett ACE 250 тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина