блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Котушки Tesoro. Дві сім’ї одного виробника

Бачили котушку Tesoro 18×3 DD? Висить на штанзі півметровий брусок, на звичайну котушку ніяк несхоже. Виробника Tesoro часто називають сімейним. Деякі думають, це пов’язано з вкладеними бабусями і дідусями. Помилятися. В Tesoro на сім’ї діляться металошукачі.

2 Сім’ї Tesoro-Delta 4 або Epsilon 5

Котушки Tesoro. Два сімейства різних котушок

Котушки Tesoro глобально розділені на 2 сімейства-Delta і Epsilon. Перші, котушки з роз’ємом на 4 піна. Другі, котушки з роз’ємом на 5 пінів. Це найголовніша відмінність котушок Tesoro, з нього починається будь-який вибір.

Маркування виробника – D (Delta Coils) і E (Epsilon Coils). Наприклад, котушка S-5.75 RC-SC-D або котушка S-11x8W-SW-E. У першому варіанті, котушка для сімейства Epsilon. У другому, котушка сімейства Delta. У деяких каталогах, котушки сімейства Delta можуть позначатися абревіатурою H.O. T. (High Output Technology).

довжина кабелю

Котушки Tesoro. Два сімейства різних котушок

Після визначення сімейства, велике значення має довжина кабеля. В котушках Tesoro є два варіанти – 1 метр (3,5 фути) і 2,5 метра (8 футів). У маркуванні такі котушки відрізняються буквами L (довгий кабель) і S (короткий кабель). Наприклад, S-11x8W-S W-E і S-11x8W-L W-E.

Зверніть увагу. У виробника, довжина кабелю ніяк не впливає на ціни. Котушки з різним кабелем коштують однаково. Деякі продавці за котушки з версією L просять додаткові гроші. А ще в аксесуарах виробника є окремі подовжувачі кабелю. Як і самі котушки, розрізняються кількістю пінів.

Заводське маркування котушок Tesoro

Котушки Tesoro. Два сімейства різних котушок

Сімейство котушки і довжина кабелі, це дві важливі особливості при виборі. Визначившись з цими пунктами, далі вибираєте за звичними параметрами-тип котушки, розмір, колір. Повна розшифровка заводського маркування котушок Tesoro виглядає так:

 1. літера s. ім’я котушки починається з S, включає в комплект пластиковий захист.
  Якщо букви немає, значить в оригіналі котушці продається без захисту.
 2. Цифри. Позначають розмір котушки в дюймах.
 3. Буква R. Позначає круглу котушку. Якщо букви R немає, котушка еліпс або прямокутна.
 4. букви C, W. P. позначають тип котушки-C = Concentric, W = Widescan, P = Pulse.
 5. Букви S і L. Позначають довжину кабелю. S = короткий, L = довгий.
 6. букви B, W, K, C. позначають колір котушки. B = Коричнева, W = Біла, K = Чорна
  C = Сіра.
 7. букви D і E. позначають сімейство, до якого належить котушка і кількість пінів. D = Delta (4 піна), E = Epsilon (5 пінів).

Приклади розшифровки:

1. S-12X10W-SW-E = котушка включає в себе захист (S), розмір котушки 12 на 10 дюймів (12X10), типу котушки Widescan (W), котушка з коротким кабелем (S), колір котушки білий (W), 5-ти піновий коннектор сімейства Epsilon (E).

2. 8RC-LB-D = котушка без захисту, розмір котушки 8 дюймів (8), форма котушки кругла (R), тип котушки Concentric (C), котушка з довгим кабелем (L), коричневий колір (B), 4-х піновий коннектор сімейства DeltaD).

Металошукачі з роз’ємом на 4 і 5 пінів

Tesoro 18x3 DD

4-х пінові роз’єми:

 • Tesoro Cibola
 • Tesoro Vaquero
 • Tesoro Tejon
 • Tesoro Lobo

5-ти пінові роз’єми:

 • Tesoro Cortes
 • Tesoro Silver uMax
 • Tesoro Mojave
 • Tesoro Outlaw
 • Tesoro DeLeon
 • Tesoro Golden uMax

Варіант, коли у металошукача можуть зустрічатися і 4-х і 5-ти піновий роз’єми. Де їх переробляють (у виробника, або у продавців), я не знаю:

 • Tesoro Compadre
 • Tesoro Compadre SE

Не від’єднуються котушки:

 • Tesoro Sand Shark
 • Tesoro Tiger Shark

Повний список котушок Tesoro з перерахуванням сумісності різних металошукачів – зібраний тут. Фото звіт по котушці Tesoro 18×3 DD , подивіться на цього монстра! Котушку продають в комплекті разом зі штангою.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина