блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Купив ACE 150 і через 20 хвилин багатшим на ?100000

Англієць з Garrett ACE 150 відкрив скарб національного масштабу, золоті римські монети. Прикол в тому, що цей металошукач він тільки 20 хвилин тому купив… Все в цьому житті просто – Махнув лопатою, вже багатий.

Але Новачок виявився ще і феєричним… Ви самі зрозумієте ким. Він вирив 55 золотих монет. Здав місце де їх підняв (як це могло прийти в голову!). Після нього там відкрили ще 104 штуки, таких же золотих… Природно вже без нього ))

Саме той випадок, який ще раз доводить моє переконання. Знахідки приносять все металошукачі! Неважливо скільки коштує ваш детектор – знайдіть реальне місце і знахідки будуть.

Garrett ACE 150 знахідки золоті монети

Знайомитеся, це Уеслі Каррінгтон (Wesley Carrington), повний Новачок. З його слів як це все було… Ніколи не займався пошуком (і як він з такою удачею жив усі ці роки?). Надивився Ютуба, в місцевому магазинчику купив дешман Garrett ACE 150, і відправився на пошуку в місцевий же лісок…

garrett-ace-150-gold-01

20 хвилин помахав котушкою, і тут раз… І вилізло з-під землі 55 золотих римських монет. От що б ви зробили в цьому випадку? Я теж приблизно так думаю )) Уеслі не такий, він здав місце де нарив щастя. Приїхали “експерти” (напевно не з Аськами) і легко взяли на точці копа ще 104, таких же золотих млинчиків.

А самим щасливим виглядає продавець місцевого магазинчика за металошукача. Просто “світиться” з розумінням-схвалює усмішкою. Він щось знає більше ))

garrett-ace-150-gold-02

Ясно що про цю знахідку треба відразу проштампувати в місцевій пресі. Що-б не так прикро було Новачкові.

Garrett ACE 250 знахідки золоті монети, теж

Про це дізнався дідусь Гарет, і вирішив не просто перепостить новину у своєму Фейсбуці, а добити конкурентів ключкою для гольфу ще однією знахідкою, і ще однією Аською.

Все та ж земля Великобританії, 25 рядових монет Римської Імперії і плюс 7 золотих монет Кельтів. Всі знайдено з Garrett ACE 250 і котушкою… І не збентежило це дідуся))))))

garrett-ace-250-gold-01

Фото з Фейсбуку Гарет.

Не забуваємо про наш, український приклад, рекорду Виолити монети за 25600$ і навіть банально згадувати, теж з Аською. Блін, і ось збіг… Теж римський час, і теж тільки купив. Я вже зрозумів що варіантів більше немає, в цьому світі рулять тільки Garrett ACE!

Ну все, тепер будемо чекати появи цих монет на Аукціоні Виолити… Щоб було потім про що писати, дорогі знахідки з металошукачем)

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина