блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Makro Gold Racer. Новинка 2016

А я говорив, що в 2016 році вибрати собі новий металошукач, буде складно? Це не жарт. Вже зараз, цікаво. Дочекаємося новинок Garrett та Fisher, мозок зупиниться. А тут ще австралійці шепнули, чекай навесні новинок Minelab. Таке враження, що виробники впряглися в гонку між собою. І знаєте який приз в цій гонці? Ми і наші гаманці )) Анонсована новинка 2016, новий металошукач Makro Gold Racer з пошукової частотою… 56 кГц!

Makro Gold Racer

Makro Gold Racer включає в себе всі налаштування ґрунтового пошуку, послідовна дискримінація. Великий упор на роботу з грунтом – настройка, фільтрація, відстеження поточного стану. Підсвічування екрана. Бездротові навушники. Головна відмінність від існуючих приладів (у тому числі і від Makro Racer, на базі якого буде модифікація Gold Racer) – мега висока частота пошуку, 56 кГц.

Ще рік тому виробники говорили, що 20 кГц це планка, вище якої не піднятися. Я намагався навести приклад, Minelab з їх діапазоном 1,5-100 кГц – мені відповіли, що це не те, що ти думаєш. Може і так… Я в електроніці пас.

Але факт зростання частоти в нових металошукачі, є. Місяць тому виробник XP пообіцяв що в XP Deus 4.0 будуть додані 30 і 40 кГц. Тепер ще Makro Gold Racer, з частотою 56 кГц.

Оновлена інформація. Додано

Дивно, але я цю інформацію раніше не бачив. Виявляється, про версії Makro Gold Racer почали говорити практично відразу, після появи простої версії Makro Racer. Забавно, на початку 2015 року стверджувалося що котушки Makro Gold Racer і Makro Racer сумісні. Ось таким бачили Makro Gold Racer в той час (повинен був відрізнятися тільки котушкою).

Makro Gold Racer

Оновлена інформація. Додано

Все про металошукачі Makro Gold Racer збирається тут (тести, порівняння, новини). І на сторінках копательской енциклопедії – характеристики, параметри, котушки, інструкція російською.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина