блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Маленький рюкзак? Бережіть гуму вух!

На копі все пов’язано. Забули пинпоинтер, значить втратите скільки-то хвилин на викопуванні. Менше пройдете, менше знахідок. І такі пов’язані речі не завжди очевидні.

Наприклад маленький рюкзак… Якщо ваш копорюкзак не дозволяє запхати нижню стійку з приєднаною котушкою, значить котушка буде окремо. А раз так, швидше за все гумки ущільнювачів під вуха залишилися на штанзі. І настане день, коли збираючи металошукач, гумок цих ви не виявите.

beregite-rezinu-ushej-01

Раз втративши такі гумки – запам’ятаєш надовго. Перше, без ущільнювачів шукати не комфортно. Котушка або не змінює кут (болт перекручений), або бовтається (болт не закручений). Знову ж таки, без цих гумок, затягуючи болт доводиться закручувати з запасом – перетягнутий болт чекає своєї години, коли йому лопнути.

beregite-rezinu-ushej-02

Друге, спробуйте купити ці гумки окремо. Добре, якщо вони будуть в наявності, і з ціною $5. А якщо ціна $10, і під замовлення? Дуже такі дрібниці засмучують. Везете металошукач зі знятою котушкою – згадайте про гумках ущільнювачів (у кого вони є, привіт Fisher).

Як варіант, я для себе взяв таку практику – знімаєш котушку зі штанги, болт і гумки поверни назад (так ще і болт на копі не будеш шукати).

beregite-rezinu-ushej-03

Продовження, як втрата гумок може привести до поломки вух котушки. Якщо є свої варіанти – велкам в коменти. Будь-який досвід буде корисний іншим. Вдалих знахідок всім!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина