блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Mars Discovery для Garrett AT PRO. Фотозвіт

Сьогодні на полі привезли дві нові котушки Mars 13 Discovery для Garrett AT PRO і Minelab X-Terra (двухчастотка, фото і відео по ній викладу пізніше).

Я вже не раз говорив, на мій погляд розмір котушки 13 дюймів, максимально комфортний для універсального пошуку. Більше це вже специфіка. Дивимося фото звіт, нова котушка Mars Discovery для Garrett AT PRO. Дивимося і задаємо питання, на наступному копе буду її зважувати, перевіряти, додам відео копа (якщо накопаю з нею).

mars-discovery-dlya-garrett-at-pro-01

Настільки звик до розмірів 12.5-13 дюймів, що навіть штатна котушка 11 дюймів здається замала (так і є, я рідню котушку Прошки одягаю дуже рідко).

mars-discovery-dlya-garrett-at-pro-02

Та сама нова посилена конструкція (за якою катали машиною, топтали і били лопатою, відео). Вихід проводу стандартний, як і всіх котушок Марс (якісний).

mars-discovery-dlya-garrett-at-pro-03

mars-discovery-dlya-garrett-at-pro-04

Зверніть увагу, одне ребро цієї котушки не залито… Прикол в тому, що друга котушка (Discovery для Minelab X-Terra – у неї всі ребра залиті. В наступному пості буду викладати по другій котушці фото звіт, теж зверну увагу. Напевно це якось позначається на вазі. Фото обох котушок на вагах теж буде.

mars-discovery-dlya-garrett-at-pro-05

Однакові по конфігурації роз’єми.

mars-discovery-dlya-garrett-at-pro-06

mars-discovery-dlya-garrett-at-pro-07

У котушці Mars Discovery фіксуюча гайка металева. Це якесь захисне анодування, схожий на пластик.

mars-discovery-dlya-garrett-at-pro-08

Не раз відзначав для себе факт – роз’єм котушок Марс входить в блок легше. Я і розумію що швидше за все це зроблено за розмірами оригіналу… Але у мене на рідній котушці роз’єм входить в блок дуже туго. А цей з пів-стусана. І не тільки цей, на своїй Прошке я пробував і Тайгер, і Голіаф.

mars-discovery-dlya-garrett-at-pro-09

Той же самий Марсовский болт… Мені весь час здається, що вони скопійовані з Fisher. До того ж я вважаю їх тонковатыми, немає запасу по довжині. Але якщо дивитися на результат – ще ні один такий болт я не зламав і крутилка зручніше оригіналу (Garrett).

mars-discovery-dlya-garrett-at-pro-10

mars-discovery-dlya-garrett-at-pro-11

mars-discovery-dlya-garrett-at-pro-12

mars-discovery-dlya-garrett-at-pro-13

mars-discovery-dlya-garrett-at-pro-14

Я б додав, що котушка здається легкою, але без точної ваги це порожні слова. Закину на наступний коп ваги. Якщо є по цій котушці питання – велкам. На цьому тижні спробую з нею пройтися, будуть знахідки – додам і відео. Вдалого копа всім!

mars-discovery-garrett-at-pro-01

mars-discovery-garrett-at-pro-02

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина