блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Марс Goliaf і Garrett AT PRO коп монет. Відео

Відео копа монет з Garrett AT PRO і котушкою Марс Goliaf 15. Це вже 3 вихід, поки все норм. Царські монети бачить, за Порадами як і в інших на межі. Але найголовніше стабільність! Майже весь коп на повній чутливості.

Хоча який коп без дьогтю… По ходу здулося харчування в пинпоинтере, а без нього копати монети з великою котушкою це ще те заняття. До того турбує що підлокітник не витримає. Дивимося відео копа Марс Goliaf і Garrett AT PRO з монет.

Так, котушка Марс Goliaf для Garrett AT PRO стабільна… Не знаю як виробник це зробив, але цей коп майже весь пройшов на максимальній чутливості. В 2-х місцях грубив до -2, причому це було пов’язано не грунтом а з великою кількістю сміття ВВВ. Причому в обох випадках це було марно – відгуків багато, тут не те що 15 дюймової котушкою, і з рідної (спробував, лежала другим номером у рюкзаку) неможливо розв’язати.

Чудно, але тепер на перше місце вийшов підлокітник. Серйозно побоююся, що з такою котушкою це питання часу. Хотів спробувати металевий, точна копія оригінального підлокітника, але в наявності немає. Копачі з досвідом ушатывания детектора за рік радять посилений, рідний Garrett (є ще китайські). Кажуть що перепробували всі варіанти, і все одно повернулися до оригіналу.

P.S. Фан фото мого Garrett AT PRO з новою котушкою. Дивлячись на нього, можна подумати що Goliaf це все 30 дюймів)))))

mars-goliaf-garrett-at-pro

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина