блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Mars MD викотив жовтий пинпоинтер. Фото

Ви знаєте, головну проблему будь-якого пинпоинтера? Найчастіше його просто забувають при викопуванні. А якого кольору грунт у вас під ногами? Вважаю що яскравий пін це плюс… та й копательская мода повернула в цю сторону, китайці, Whites, Garrett, Nokta, скоро очікується яскравий Minelab.

Виробник Mars MD теж запустив у продаж пинпоинтеры в контрастному корпусі. Є вже перший власник жовтого піна. Дивимося фото, жовтий пинпоинтер Mars MD. Виглядає супер!

mars-md-vykatil-zheltyj-pinpointer-foto-01

Ось так новий жовтий виглядає в порівнянні з моїм чорним плюс помаранчева шапка. Без варіантів другий помітніше.

mars-md-vykatil-zheltyj-pinpointer-foto-02

Виробники всі свої колірні рішення рекламують як плюс для копальника. Так і є. Основна проблема пинпоинтера в тому, що його дуже часто забувають при викопуванні знахідки. Друга причина, за викопування ями на нього можна наступити. І якщо таке траплялося, користувачеві звик до такого помічника доводилося купувати новий пинпоинтер.

Може тому виробники так довго трималися, і випускали пинпоинтеры тільки в темному корпусі? І китайці зіпсували виробникам бізнес модель: купив – втратив – купив знову. Ну китайцям не звикати переходити дорогу, вони це люблять.

Додано. Вчора знайомому приїхав ще й червоний пинпоинтер. Не знаю… Кому як. По мені жовтий для копа краще. У будь-якому випадку вибір є і це добре.

new-pinpointer-marsmd-foto-01

Крім корпусу, виробник пропонує і інші варіанти – кольорові ковпачки, контрастні кільця на поводок.

до Речі, схоже Марс МД скасував у своїй комплектації кліпсу, замість її ці нові кільця. Кому як, але я цієї кліпсою не користуюся, чохол набагато зручніше (дивимося відео мого останнього копа).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина