блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

MD 6300. Китайці переробили Garrett ACE 250 (подивіться!)

Китайці продають металошукач MD 6300. Навіть сліпому видно, що це китайський Garrett ACE 250. Але! Несподівано в підробці виявилася 100% затребувана копачами фішка, і яку вперто ігнорують оригінальні виробники. Це швидко знімний зі штанги блок управління. Подивіться!

крім швидкознімного блоку управління, подивіться де знаходиться роз’єм для навушників. Він відразу під джек 3,5 мм (побутові навушники). Плюс, схоже батарейна касета знімна і живлення може бути універсальним. Наприклад, з іншою касетою це можуть бути акумулятори. Нікого не бентежить число батарей в касеті?

Ви бачите дріт котушки? так, у цього металошукача провід котушки захований всередині штанги. Крута фішка дорогих, і як тепер бачимо китайських, металошукачів.

Підлокітник теж швидкознімний. А тепер уявіть собі компактність металошукача, до якого знімаються блок управління і підлокітник, а дріт захований всередині штанги.

MD 6300

MD 6300

MD 6300

MD 6300

MD 6300

MD 6300

MD 6300

MD 6300

Інша інформація по Garrett ACE 250 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина