блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

MD 6350 Plus вже не підробка? Новинка 2018 (подивіться)

Золота штанга, чорний корпус, синє підсвічування, котушка 15 дюймів. Ніколи не подумаєте, що мова йде про оновлену версію металошукача Garrett Euro ACE/ACE 350… А давайте проведемо експеримент. Візьмемо незайманого і покладемо перед ним оригінальний Garrett ACE 350 і китайський MD 6350 Plus. На який металошукач він вкаже, як підробку? А який з цих двох буде визнаний сумовитим г@вном? Ось вже воістину, Китай 2018 зі світу металошукачів зміг здивувати. Подивіться на це диво і скажіть-Garrett сам винен, або ми теж?

Китайцям треба було назвати свій металошукач не MD 6350 Plus, а як небудь типу MD 6350 Black. Чорна версія Garrett ACE )))

Для того, хто хоч трохи в темі металошукачів, ясно відразу – китайці зробили з Garrett Euro ACE дуже цікавий детектор. Принаймні, у продажу цей екземпляр MD 6350 Plus на голову вище оригіналу. Безумовно в цій ситуації винен сам Garrett. Упоротое ігнорування дійсності, приціл тільки на гроші. Ви згадайте їх новинки за останні 7 років – Garrett AT PRO з регулятором гучності (2017), Garrett ACE з балансом ґрунту (2016), примочка бездротових навушників (2017) скопійована з дворічних китайців. Прав був класик, якщо оригінальний виробник не випускає новинки, випускати їх будуть за виробника китайці.

Інша інформація по Garrett Euro ACE (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина