блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Меч і злато — Ми багаті! Дорогі знахідки копачів

Вчора почув від свого хорошого знайомого історію, як вони ходили на яхтах серед південних островів, розсипаних як бісер в океані. У групі був один спецназівець, який, давним-давно вийшовши на пенсію, став шукачем. Людина він легендарний. Справжній воїн завжди живе в дії. І ось на одному з островів, забравшись в гущавину мангрових заростей, той спецназівець виявив два келихи, імовірно XVII століття (майстерність не проп’єш). Толстенное, старе потріскане від часу скло. А що якщо з цих келихів пив знаменитий пірат – капер Генрі Морган? А що, якщо ром, випитий саме з цих келихів, згубив печінку цього легендарного корсара? А далі золото клану Морганів вийшло у велике плавання. І сьогодні вже інший величезний корабель, найбільший банківський холдинг «Морган Стенлі», борознить світовий фінансовий океан і бере на абордаж своїх конкурентів! Спадщина – тема сьогоднішнього уроку.

Меч і злато - Ми багаті! Дорогі знахідки копачів

Спадщина – від слова «слід». Тим де були люди, там і залишилися сліди. Сліди різні. Україна – земля на перехресті світів. Тому людей тут пройшло безліч (м’яко сказано). Земля наша благодатна, ткнеш в неї палицю – і зазеленіє, зацвіте та палиця. Тому билися за цю землю жорстоко і часто. Куди там тим островам, в підметки не годяться. Багато було бажаючих поласувати, та склали вони тут свої зухвалі голівоньки. А буйна рослинність м’якою ковдрою вкривала полеглих воїнів. І своїх і чужих.

Меч і злато - Ми багаті! Дорогі знахідки копачів

А тепер віддає потихеньку наша земелька славна зброя. Не так давно пройшов на аукціоні меч IX-X століття, часів Київської Русі та вікінгів! Тільки подивіться на цього красеня!

Меч і злато - Ми багаті! Дорогі знахідки копачів

Меч і злато - Ми багаті! Дорогі знахідки копачів

Подумати тільки, цей меч до сьогоднішнього часу зберіг пружність стали! Так, вміли робити наші предки, не китайщина, однозначно. Хто ж тримав цей меч в руках? Може сам київський князь Ярослав Мудрий? Чи жорстокий конунг Швеції Анунд Якоб (Углежог), про який ми згадували не так давно, обговорюючи його монетку – пенниг. Або це меч дружини?

Меч і злато - Ми багаті! Дорогі знахідки копачів

За кількістю і якістю артефактів, що віддаються землею, можна судити про ті давні процеси і вплив цих процесів на нас самих і на нашу країну, Україну. Відверто скажу – гордість бере! Славні були наші предки! Будь-шукач, хто в темі, може з легкістю підтвердити нижческазане.

Меч і злато - Ми багаті! Дорогі знахідки копачів

Меч і злато - Ми багаті! Дорогі знахідки копачів

Меч і злато - Ми багаті! Дорогі знахідки копачів

Ми всі нащадки могутніх непереможних скіфів, чиї казани селяни за незнання здають в металобрухт (за словами читачів блогу). Наші предки – суворі скандинавські мореплавці, вікінги. У нашу дійсність внесла внесок велика римська імперія і Візантія-цілі розсипи денаріїв і ауреусів говорять про те. Монгольська імперія і Золота Орда залишила нам «привіт» своїми дирхемами і пулами. Османська імперія просто не досягла б своєї величі без нас, не важливо чому. Європа і річ Посполита просто прописалася у нас своїми талерами, шестаками і полтораками. Ми були Великою Російською імперією, кількість і якість матеріалу тут взагалі зашкалює. Грошею і» бородінкою ” щедро засіяні всі поля. Одних тільки золотих червонців Катерини II кілька штук продалося на аукціоні за недавній час. Подивіться і на цю красу!

Меч і злато - Ми багаті! Дорогі знахідки копачів

Меч і злато - Ми багаті! Дорогі знахідки копачів

Меч і злато - Ми багаті! Дорогі знахідки копачів

До речі буде сказано, що Катерина II (уроджена Софія Августа Фредеріка Ангальт-Цербстська) народилася в Пруссії. Ось вам і Німецька імперія! Привіт ще раз, Європа! Взагалі російську династію Романових можна сміливо називати європейською, так там намішано європейських кровей.

У який вінегрет! Я вже навіть не згадую багатонаціональний Радянський Союз, це було тільки вчора. Я вже не згадую тих, хто прийшов до нас з війною, охочих нас захопити і поневолити. Однією короткою статтею, це справа не описати. Кожен коп в будь-якій точці України не обходиться без куль, гільз, осколків та іншого луни війни різних періодів. Багатостраждальна земля.

Всі ці моменти залишили нам свій слід, пропечатались в нашому геномі. І це все наше, рідне! Хто ще може похвалитися такою славною родоводу? Куди там тій британській королівській родині до нас? У якої ще держави така багата історія? Такі потужні корені на всій планеті Земля тільки у слов’ян. Цим треба пишатися і я пишаюся. І я не розумію тих, хто хоче викреслити частину своєї історії, якою б вона не була. Як можна своїми руками себе принижувати? Це як відпиляти шматок від своєї золотої медалі, якою тебе нагородили твої предки.

До слова, за одного битого двох небитих дають … а ви чиїх будете, шукачі?

Знахідка Меч, визначений як 9-10 століття, Київська Русь. За легендою визначення знахідки, даний меч належав елітним найманцям з вікінгів. І це правильно. Хто захоче купувати ніж м’ясника,
яким різали виключно свиней на харч простолюдинів. А тут елітні вікінги. На мечі кров інших воїнів, артефакт може вечорами розповісти багато цікавих билин. До речі, Ви б стали розмовляти з іржавою залозкою? Меч був проданий 06.10.2017 на аукціоні Віоліті – ціна $ 5630.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина