блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Меч із золотим руків’ям. Чому знахідки дорогі

До кінця середніх століть, золото було дійсно рідкісним. Наприклад, ЦАР після себе в спадок міг залишити всього кілька золотих поясів і ланцюгів, по парі кубків і страв. Але ж це цар, і в золоті він повинен купатися. Дивимося фото, Знахідка меч із золотим руків’ям. Тоді це було дорого.

Знахідка меч із золотим руків’ям. Піднято в Данії. Імовірно 10 століття. Міг належати тільки вищим.

Цікаві факти про царів і золото. Для прикладу, що після себе залишали різні царі.

Іван Калита залишив після себе дванадцять золотих ланцюгів, три пояси золотих, пояс великий з перлами і з каменьем, золотий пояс з капторгами, пояс сердоничный окован золотом, пояс золотий фряжский з перлами і каменьем, золотий пояс з гаком на червчатом шовку, пояс золотий царевський. Плюс, дві чаші золоті з перлами, два овкача золотих, дві чашки круглі золоті, дві чари золоті. Блюдце Золоте з перлами і каменем, десять страв срібних, два чуми золотих великих, два чумки золотих поменше, коробочку золоту.

Також, після першої дружини Калити, княгині Олени, залишилися речі: чотирнадцять обручів, намисто, намисто коване, чоло, гривня. Крім того, Калита згадує ще про золото, яке він здобув, і про срібні судинах. З дорогого сукні Калита залишив дітям: кожух червлений перловий, кожух жовтий объяринный з перлами, два кожуха з аламами і з перлами, коц велику з бармами, бугай соболиний з наплечками, з перлами і каменьем, скорлатное портище, саженое з бармами, золоту шапку. (зверніть увагу, шапка золота стоїть в кінці списку).

Великий князь Іван II (Червоний) залишив після себе три ікони, п’ять золотих ланцюгів, з яких три з хрестами, одну золоту шапку, одні барми, чотири пояси, з яких два з перлами і каменьем, дві шаблі золоті, дві обязи золоті, дві сережки з перлами, два чекака золотих з каменьем і перлами, три овкача золотих, два ковша великих золотих, одну коробку сердоничную, окуту золотом, одну баддю срібну з наливкою срібною, один опашень скорлатный саженый, алам перловий, наплечки золоті з колами, з каменьем і перлами, алам малий з перлами, чашку золоту і склянку царгородський, кований золотом, блюдо Срібне з кільцями. Майбутнім зяттям своїм великий князь залишив по ланцюгу золотий і поясу золотому.

Димитрій Донський залишив після себе одну ікону, один ланцюг, вісім поясів, барми, золоту шапку, вотолу саженую, снасть золоту, наплечки, алам, два ковша золотих.

Василь Дмитрович залишив своєму синові: великі пристрасті, хрест патріарха Філофея, ікону Парамшина справи, ланцюг кресчатую, золоту шапку, барми, три пояси, коробку сердоничную, ківш золотий князя Симеона Гордого, посудину, кована золотом, кам’яний посуд, присланий в подарунок оть Вітовта, кришталевий кубок, присланий в подарунок від польського короля.

Великий князь Василь Васильович (Темний) залишив п’ять золотих хрестів: один з них Петра чудотворця, інший Парамшинский, третій патріарха Філофея; золоту ікону і на смарагді, шапку, барми, сердолікову коробку і два пояси.

Багаті були царі? ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина