блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металевий підлокітник для металошукача

І хоча ще не зламав жодної підлокітника на своїх Гарретах, впевнений, що це питання тільки часу. Особливо з моїми новими великими котушками.

На зараз, якщо виключити китайські і самопальний колгосп, є 2 варіанти. Оригінальний Гаретовский з нових посилений, у магазинах коштує близько 25$. І копія звичайного підлокітника, тільки з металу, ціна 20$. Ось другий варіант і приміряв на свій Garrett AT PRO. Дивимося фото звіт, плюс відразу дрібний недолік болтом кріплення.

Важлива примітка. Оригінальний підлокітник Гарретт за 25$ продають весь в зборі – верхня частина, нижня частина, болт кріплення. Металевий підлокітник за 20$ це тільки верхня частина і болт. Логічно, ламається тільки верхня частина. Так і з металевою нижньою частиною, вага був би більше. Завжди треба враховувати – до металевого підлокітника обов’язково потрібна стара оригінальна відповідна частина (нижня), в комплекті немає.

metallicheskij-podlokotnik-01

Виконання супер, все акуратно, без задирок та обрізків. Особливої ваги металевого підлокітника не відчувається (хоча і трохи важче пластикового, трохи пізніше кину на ваги і викладу тут показники).

metallicheskij-podlokotnik-02

Зовні це дійсно збігається копія простого підлокітника Garrett AT-ACE (у металошукачів ACE 250 і AT PRO підлокітники однакові, відрізняються тільки забарвленням).

metallicheskij-podlokotnik-03

metallicheskij-podlokotnik-04

metallicheskij-podlokotnik-05

Не дарма написав “зовні”, відмінності все ж є, по порядку… З цим металевим підлокітником в комплекті був свій болт кріплення. Дуже я йому зрадів, часто переставляю на Прошку підлокітник від Аськи (щоб на темному грунті був кольоровий маячок жовтого підлокітника) і втратив один з болтів кріплення. Ну втратив і добре, почав підбирати – а нічого схожого не знайду (різьблення і довжина)… Пізніше знайшов з такою різьбленням, але він був довшим, вкоротив і сховав на запас.

І ось я зрадів ще одному болту… рано. У оригіналу і цього металевого, різьблення різна. Мало того, болт який йшов з металевим підлокітником виявився довшим ніж належить, якщо його закрутити до кінця він вилізе і буде “колоти” руку.

metallicheskij-podlokotnik-06

А я вже приїхав на коп, вкорочувати болт не ніж, і хочеться його спробувати в справі )) Поруч біля поля де залишаємо машини, зсипаємо шмурядяк викопаний на полі – в ньому і відшукалася перша ліпше прокладка, гайка.

metallicheskij-podlokotnik-07

Ну ось і металевий підлокітник на моєму Garrett AT PRO. Перший коп з ним, ніяких відчуттів – все теж саме як і зі звичайним. Напевно так і повинно бути… Підлокітник був узятий тут, коментарів свого блогу, користь і мені )))

metallicheskij-podlokotnik-08

Посилений підлокітник занепокоїло мене для великих котушок, коли махаешь великим Голіафом, весь час відчуваю навантаження на нього. Досвідчені камради кажуть що вже пройшли цей етап, типу металевий підлокітник все одно заіржавіє, і прийдеш ти до оригінальному посиленому… Подивимося, в будь-якому випадку все, що відбувається з моїми металошукачами – все це буде в цьому блозі і час покаже ))

Додам, що ще є з варіантів підлокітників… Китайський набір з підлокітника і цанг, французи недвано показали дивовижне відео – м’який підлокітник, і для фана супер колгосп – цехова штанга (я цього не рекомендую, хіба що посміятися).

Заміряв вага, стягнув у дружини кухонні, сорі але точніше приладу немає… Принаймні можна побачити пропорцію співвідношення – металевий більше в ~2-2,5.

ves1

Оригінальний пластиковий трохи менше 100 грам (можливо 75). Цей металевий без “копійок” не дотягнув до 200 грам.

ves2

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина