блог металошукачі, пошук

Металевий підлокітник для Minelab

Ламаються підлокітники у всіх… Якщо він пластиковий, неважливо якої моделі або виробника, дешева аська або дорогий минелаб… питання тільки часу і інтенсивності використання.

Альтернатива металевий підлокітник. З ними теж є проблеми – вага, окислення. Але вони не ламаються. Дивимося фото звіт, металеві підлокітники для Minelab Explorer SE і Minelab CTX 3030. У відповідності з ціною цих приладів, підлокітники теж не прості… ціна стартує з $55.

Варіант металевого підлокітника для Minelab Explorer SE PRO. На Ебей сам підлокітник (верх/низ) продають за $55. Якщо брати з чохлом $75. Смішно, чохол для підлокітника, в перший раз для себе в голові сформулював це поєднання.

до Речі, ціни продавці пишуть іноді отбалды завищені. Трохи пошукати і його можна знайти за $28, кругом одні спекулянти )).

metallicheskij-podlokotnik-minelab-01

metallicheskij-podlokotnik-minelab-02

metallicheskij-podlokotnik-minelab-03

metallicheskij-podlokotnik-minelab-04

Я ніколи не був власником приладу за $2000+, і як на ньому зламати підлокітник мені не знайоме. Але ламаються вони і в дорогих приладах. Варіант металевий підлокітник для Minelab CTX 3030. Продають голий (тобто чистий метал) за $65.00, з чохлом підлокітник вже коштує $85.

metallicheskij-podlokotnik-minelab-05

metallicheskij-podlokotnik-minelab-06

metallicheskij-podlokotnik-minelab-07

Вже місяць користуюся подібним, металевий підлокітник на Garrett AT PRO. До корозії сподіваюся далеко, а от щодо ваги враження склав – все ок, я його не помічаю.

Металлоискатель Nokta Makro купить Украина