блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металевий підлокітник Makro CF77. Фото огляд

Після розпакування нового Makro CF77, залишилася в голові думка, яку ніяк не міг зловити… Тільки вночі перед сном, зрозумів – підлокітник під чохлом був тонкий, і явно не міг бути пластиковим. Перевірив – так і є, підлокітник металевий. Іншого і не міг бути, прилад по вазі помітний, так і з великою котушкою пластиковий б не витримав.

Дивимося фото звіт, турецький металошукач Makro CF77, і його металевий підлокітник.

makro-cf77-new-01

Я вже писав, кейс який йде з Makro CF77 PRO, одночасно цивільний і функціональний. З ним легко можна і в метро пройтися (з камуфляжним баулом по місту не походиш, і в метро без оглядки не попреш). Додам що матеріал кейса миються (синтетика). Вся пил з цього копа, мокрою ганчіркою смахнулась на раз.

makro-cf77-new-02

І найголовніше, весь комплект PRO (металошукач та 3 котушки) цілком поміщається в цей кейс. Котушки в готельних кишенях, металошукач всередині закріплений. Ще й місце вільне залишається. Хороший кейс.

makro-cf77-new-03

makro-cf77-new-04

Перше що мене цікавило – який підлокітник. Так і є, металевий. Схоже на алюміній (легкий). Шкода він з’єднаний з блоком, непогано було б приміряти цей підлокітник на інші мд… Треба подивитися як він закріплений, може нижній блок від’єднується.

makro-cf77-new-05

makro-cf77-new-06

Звертаю увагу. З моїм Makro CF77 в комплекті йшли звичайні батареї (помилково вважав що у мене акумулятори). 8 штук АА. Не знаю скільки вони протягнуть, але кожному треба міняти на акумулятори.

makro-cf77-new-07

А ось тут і проявилася специфіка нижнього розташування блоку. Збирав Makro CF77 товариш (я пробував Makro Racer).

Може я і помиляюся (інструкцій не читав). Але мені здається що провід проходить по ручці впритул буде заважати тримати детектор. При помахах провід під рукавичкою буде ковзати, рукоять не цілком охоплюється. Я вважаю що вгорі треба стяжкою кріпити дріт так, щоб залишалася вільна петля, і рука у неї вільно входила (як закритий ефес).

makro-cf77-new-08

Майже на всіх рекламних фото, провід Makro CF 77 пущений по ручці. Як зібрав товариш по копу. Але ж це неправильно? Поправте якщо помиляюсь.

makro-cf77-new-09

Для себе, я стяжкою робив петлю. А товариш так і пробував, з проводом по рукояті.

makro-cf77-new-10

Кріплення батарейного відсіку на нижньому блоці. Для розвантаження його можна кріпити на поясі. Ми ще спробували чіпляти його на рюкзак (зручніше).

makro-cf77-new-11

Водні роз’єми живлення, котушки і навушників. Тут же спереду і грати динаміка.

makro-cf77-new-12

Фіксація штанг кнопки і цанги. Без претензій, все тримає, як треба. Але на мій погляд штанга Makro Racer зроблена краще (точно інша, хоча і підходять один до одного).

makro-cf77-new-13

Цікавий Г-подібний болт. Зверніть увагу якої товщини крок різьби. Таку різьбу випадково не слижешь. Під вуха котушки є гумки (привіт Fisher, досі до F75 не дають таких гумок).

makro-cf77-new-14

makro-cf77-new-15

makro-cf77-new-16

makro-cf77-new-17

Три котушки з комплектації Makro CF 77 – 9 дюймів DD (Makro C23), 11 дюймів DD (Makro C28), 17.7 дюймів DD (Makro C45).

makro-cf77-new-18

makro-cf77-new-19

Товариш так і ходив з проводом по ручці.

makro-cf77-new-20

Я ж спробував викопати кілька глибоких ям з великою котушкою. Добре що грунт пісок, півметра Фискарсом вирубується за пару хвилин.

makro-cf77-new-21

Більше фото Makro CF 77 фото звіті розпакування. Там же фото робочої поверхні котушок з захистом і без, роз’ємів. Фото навушників і перехідника.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина