блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металошукач Ціна

Є дешеві (недорогі) металошукачі), є металошукачі середньої ціни, і є дорогі (професійні). Скажу відразу, знахідки приносять все металошукачі! Ціна металошукача не впливає на кількість знахідок, і не повною мірою на якість знахідок, ціна металошукача це комфорт і точність пошуку.

Комфорт в пошуку з металошукачем це кількість викопаних ям, в яких виявилося не те що ви очікували. Різноманітні додаткові можливості, наприклад, більш тонка настройка (знову ж таки впливає на помилкові сигнали, які ви взяли за цінну знахідку), можливість вести нормальний пошук на морському пляжі (не всі металошукачі добре відносяться до морської солі), підсвітка екрану.

На що впливає ціна

Металошукач ціна можливості в пошуку

Із зростанням ціни на металошукачі, варто очікувати розширення таких настройок і опцій:

  • Найкраще поділ знахідок (більш точна робота дискримінатора);
  • Котушка збільшеного розміру (збільшена глибина і швидкість пошуку з детектором);
  • Більше кількість налаштувань (пошук як в автоматичному, так і в руном режимах);
  • Більше діапазон регулювання налаштувань (тонке налаштування різних параметрів під себе);
  • Особливі переваги (2 котушки в комплекті, глибинний режим, відсікання сміття або вплив солей тощо);

Розглянемо по пунктах можливості більш дорогого металошукача.

Дискримінатор

Дискримінатор, найважливіша частина металошукача. Саме він розрізняє метали і дає можливість отримувати відгук на певні знахідки. Параметрами дискримінатора є, тип електронної схеми, частота і в якій точності і вигляді дискримінатор виводить інформацію.

Тип електронної схеми глобально ділиться на дві категорії. Аналогова обробка сигналу (або підлозі аналогова), дає дуже швидкий і гострий відгук на дрібні знахідки, має перевагу в глибині. Але аналогова схема металошукача має послідовне відсікання металів. Наприклад створити маску пошуку, в якій буде відгук тільки на золото і срібло (виключаючи проміжні між ними, бронза і мідь) не можна.

Вибіркову маску можна зробити, на металошукачі з цифровою обробкою інформації. Такий тип схеми металошукача дозволяє створювати будь-яку комбінацію у програмі пошуку з металошукачем.

Частота металошукача має деякі особливості. Низька частота (менше 5 кГц), розрахована на пошук великих знахідок і менш схильна до впливу зовнішнього мінералізації. Середня частота (5-9 кГц), універсальна і придатна для пошуку практично всіх цілей, від монет і ювелірних виробів до знахідок ВВВ. Висока частота (від 9 кГц) краще підходить для знахідок маленького розміру і містять кольорові метали (монети. ювелірні вироби, самородне золото).

Є металошукачі з однією фіксованою частотою. Є з кількома перемикаються. І є металошукачі мультичастотные, які здатні вести пошук одночасно на декількох частотах.

Дискримінатор після обробки, повинен вивести інформацію для користувача. У металошукачі використовується три основних виводу.

Звуковий відгук. Аудіо сигнал сигналізує що під котушкою є мета. У пошуку з металошукачем, основну увагу пошуковика частіше концентрується на ґрунті, над яким рухається котушка, не дивлячись на екран (якщо він є) металошукача. Звуковий відгук металошукача буває одне тональний (найчастіше в глибинних металошукачі), кілька тонів (низький звук залізо, високий для знахідок з кольоровим металом) і багато тональний.

Графічна шкала дискримінатора. Шкала на екрані металошукача, що відображає до якої групи належить мета під котушкою вашого металошукача. Метали на графічній шкалою практично завжди розташовані в такому порядку: чорний метал (вкрай ліві сегменти шкали), золото, бронза, мідь, срібло (крайні праві сегменти). Чим більше сегментів є на шкалі дискримінатора, тим з більшою точністю ви зможете визначити знахідку ще до її викопування.

Дискримінація металошукача. Графична шкала и VDI

VDI або Target ID. Цифрове позначення мети. Є професійні металошукачі (наприклад Fisher F75), у яких невелика графічна шкала але є VDI, який і дозволяє оцінити знахідку більш точно, ніж просто на графічній шкалою. Число, що відповідають певній групі металів. Класичний діапазон VDI має значення від 1 до 99. Перші числа до 30 відповідають чорним металам, далі по мірі “освітлення”. Останні (від 90) будуть показувати на те, що під вашою котушкою лежить знахідка з срібла.

Котушка металошукача

Велика котушка для металошукача

Основна властивість пошукової котушки, чим більше котушка тим глибше вона бачить знахідку. Але в цьому явну перевагу і приховані недоліки. Велика котушка має менш точний режим пинпоинт (точне визначення цента мети). Велика котушка часто може “чіпляти” відразу по дві і три мети за один помах. Більше розмір котушки, більше і її вага (впливає на втому руки). Для основного пошуку краще мати котушку до 11 дюймів.

Інші властивості котушки. Тип котушки Моно і ДД. Котушка DD краще підійде для металошукачів з високою частотою і пошуку монет. Котушка Моно універсальна і має трохи більше глибину виявлення (плюс, краще пинпоинт). Кругла котушка і еліпс. Кругла котушка має невеликий приріст у швидкості пошуку. У котушки еліпс краще пинпоинт і поділ поруч лежать цілей. Обидва переваги на практиці помітити дуже складно між собою.

Установки і діапазон регулювань

Недорогі металошукачі, найчастіше працюють за принципом “включив і пішов шукати”. Звичайно ж, це великий плюс для початківців. Але з практикою пошуку з металошукачем, приходить розуміння, що якщо металошукач правильно компенсує вплив грунту, то можна отримати приріст в глибині кількох сантиметрів. Або коли знахідки ще прут з під землі, а сонце вже сідає в дорогому металошукачі можна використовувати підсвічування екрану. Саме додаткові налаштування і глибина їх регулювання додає до металошукачу в ціні. Основні налаштування металошукача, які додадуть (або збережуть на важкій ділянці) глибину, швидкість і ефективність пошуку:

  • Налаштування на грунт;
  • Пороговий сигнал;
  • Відсікання перешкод;

Який купити

Який купити металошукач перший. Недорогий або професійний

Який купити металошукач, це питання швидше новачка вибирає свій перший металошукач. Отримавши навіть невелику практику копа з металодетектором, ви вже самі чітко розумітиме потрібен вам пороговий сигнал, або нехай він буде в автоматі а ось з балансом грунту я хочу пограти.

Вибираючи свій перший металошукач, новачок прагне знайти металошукач з максимальною глибиною… Бажання зрозуміле, але практика швидко ставить на свої місця. Недорогий металошукач з великою котушкою (тим більше з великою), буде досить часто помилятися. Дорогий металошукач в руках новачка, теж буде часто вказувати господареві щоб він копав, але там буде зовсім не те, що очікувалося. А викопати з десяток ям глибиною 40 сантиметрів і нічого не знайти (цінного), таке навантаження швидко осадит будь ентузіазм.

Якщо ви новачок, краще відразу спробувати пошук монет на глибині до 25 сантиметрів. Це приблизно коп на один штик лопати, швидкість пошуку досить висока, помірна навантаження. При вдалому виборі місця для копа, ви швидко підтвердіть знахідками свій вибір.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина