блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металошукач Deteknix (2015). Нові фото!

Зробивши блог МД Арена, я жодного дня не вважаю його своїм. Це просто загальна база знань копальника, якою користуюся сам. Бінго! Третій виробник звернув на нас з вами увагу. Пропонують тестувати їх новинку… Пам’ятаєте фотошоповскю картинку металошукача Deteknix? Прислали фото детектора. Дивимося перше реальне фото металошукача Deteknix… ДОДАНО! Виробник пропонує копачам назвати детектор. Краще б запропонували скласти його ціну.

metalloiskatel-deteknix-2015-pervoe-foto-01

Нагадаю, металошукач Deteknix новинка 2015 року. Грунтовий і підводний пошук, легкий, бездротові навушники. Нещодавно вони ж викотили пинпоинтер з USB і екраном (додав відео).

Виробник пропонує взяти його в руки… Спробувати звичайно цікаво. Тільки не пишу я оди на замовлення, а вони напевно думають що хороший відгук їм допоможе (якщо детектор так собі – не допоможе, і приклад тому Minelab Go-Find). Швидше за все відмовлюся ((


metalloiskatel-deteknix-01

Додано. Попросив у Deteknix більше фото нового металошукача… Прислали купку фоток своїх навушників (склав їх тут). І ще прислали новину – Deteknix шукає назву для свого детектора. Пропонує копачам скласти його… Краще б вони копачам запропонували назвати ціну!

metalloiskatel-deteknix-02

Умови конкурсу (якщо його таким можна кликати):

– Ім’я обмежено 12 символами (букви і цифри). Має поєднуватися з назвою компанії (Deteknix), і мати асоціативні зв’язки з кладоискательстом, подорожами, спортом (у цьому році виробники звихнулися, почали тиснути на те, що пошук з металошукачем це більше ніж хобі, і кожен дорослий повинен мати свій мд).

metalloiskatel-deteknix-03

– На кожного учасника допускається по 3 варіанти імені (металошукача). Термін – до 25 вересня. Надсилати на пошту care@deteknix.com. Переможця оголосять 25 жовтня (так цей металошукач ще не випускають! я то думав що він вже в серії).

metalloiskatel-deteknix-04

– Приз… пинпоинтер (ну ви всі зрозуміли, жах!). П’ять учасників, які виявляться ззаду (невдахи?), їм дадуть по папірці сертифікату.

metalloiskatel-deteknix-05

А у мене вже є варіант… Deteknix Do-Find 4060. По моєму дуже їм підходить. Знову пропонують взяти на тест їх прилад.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина