блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металошукач Garrett ACE 250 чому кращий

Чому металошукач Garrett ACE 250 є лідером продажів, не тільки серед недорогих, а і всіх металодетекторів в цілому? У класі початкового рівня 9 з 10 це ACE 250. Більша половина всіх детекторів, які продаються в Україні, це все одно Garrett ACE 250.

Garrett ACE 250 не змінювався більше 5 років (це те, що я знаю точно а швидше за все і більше). Досить пересічний набір функцій в пошуку, не найглибша котушка і не найнижча ціна (серед дешевих недорогих металошукачів). Конкуренти регулярно намагаються наїхати на Garrett ACE 250 і відвоювати хоча б частину поля (не кажучи вже про те, щоб повторити успіх). Хоча… здається, чого простіше, зроби точно такий металошукач і додай котушку 11 дюймів. Секрет Garrett ACE 250 і конкуренти.

Металошукач Garrett ACE 250

Металошукач Garrett ACE 250
Звичайний грунтовий металошукач. Дискримінатор з 12-ти сегментною графічної шкали. Три тони на звуковий відгук. З налаштувань, вибір програми пошуку з металошукачем і регулювання чутливості. Дуже проста і звичайна пошукова МОНО котушка, глибина якої на монету рідко перевищує 25 сантиметрів (у ґрунті, на реальному копе).

Недоліки ACE 250

Я багато проходив з Garrett ACE 250 і знаю недоліки на своєму шкурі досвіді. Найбільша претензія це Котушка. Вірніше навіть не сама котушка і її тип МОНО, а Глибина.

На практиці максимальна глибина Garrett ACE 250 на грунті невелика. Середня монета (не величезний п’ятак Катерини 2) до 25 сантиметрів. Найбільша глибина з Garrett ACE 250 мені попалася на тракторному паливному баку була приблизно 3/4 довжини польської саперки, близько 65-70 сантиметрів. Хотілося б трохи більше, хоча б монета до 30 сантиметрів, але це вже має бути котушка близько 11 дюймів.

То що 5 копійок СРСР не потрапляє в американську маску Монети, це я недоліком не вважаю. Практично завжди на Garrett ACE 250 у мене стоїть Спеціальна маска з відсіканням перших 3-4 сегмента.

І все, більше серйозних мінусів ACE 250 на реальному копе немає. Причому я ходжу в основному по монетам, суджу за кількістю знахідок.

Плюси ACE 250

Найбільший плюс Garrett ACE 250 я оцінив, коли в руки стали попадатися більш дорогі металошукачі з великими ДД котушками. Точний пинпоинт! Дуже рідко з Garrett ACE 250 моя яма розширювалася завширшки, зате з тим же Garrett AT PRO (велика котушка 11 дюймів ДД), кожна 3-4 ямка більша по площі.

Відмінний звуковий відгук. У поєднанні з графічної шкали (досить широкою для більшості детекторів), звук Garrett ACE 250 виходить настільки інформативний, що вже через рік я легко розрізняв німецький патрон від російської ще до його викопування. Начебто всього три тони. Але відгук Garrett ACE 250 на мету мені подобається набагато більше, ніж відгук Garrett AT PRO (в стандартному режимі, ПРО аська не потягається).

Простота в пошуку це звичайно плюс, але я б більше виділив надійність Garrett ACE 250. Експлуатував не озираючись, і в спеку, і в мороз, і в невеликий дощик. Валявся, катаючись по багажнику і постійно збирався-розбирався. Побував у десятках чужих рук (зараз Garrett ACE 250 у мене як гостьовий детектор). І працює як молодий!

Знахідки Garrett ACE 250

Знахідки Garrett ACE 250
Найбільший плюс металошукача, це те скільки він може принести знахідок. І тут Garrett ACE 250 починає проявляти свою сутність успіху (до речі не тільки в Україні, я був на зльоті шукачів скарбів в Пітері і там Garrett ACE 250 був найпоширеніший прилад).

Можу впевнено сказати. Якщо ви готові пройтися і покопати, знахідки з Garrett ACE 250 ви добудете. Так, можливо перші ями будуть з артефактами ВВВ, горілчаними козирками (без них практично не один коп у мене не обходиться) і консервними банками. Але вже 5-6 коп, ваші монети будуть даватися набагато легше. Місце для копа тільки виберете потрібне.

Всі металошукачі дають відгук на мету, мають якусь дискримінацію. Але так, як це робить Garrett ACE 250, не може зрівнятися жоден його конкурент у класі дешеві-недорогі металошукачі.

Конкуренти

Регулярно з Garrett ACE 250 хто намагається конкурувати. Насправді, зроби такий же металошукач і додай до нього велику котушку, і тут можна говорити про конкуренцію. Але маркетологам напевно видніше, більшість конкурентів тупо ставлять убогу недорогу 8-ми дюймову котушку, і тим самим рубаючи факт конкуренції на корені.

Fisher F2

Металошукачі Fisher F2 та Garrett ACE 250
Я пам’ятаю час, коли ціна Fisher F2 була такою ж, як і у ACE 250. Основний акцент, з яким Fisher F2 намагався побороти Garrett ACE 250 був висновок числового значення VDI. Але… Навіть подешевшавши на майже 20% від ціни Garrett ACE 250, Фішер Ф2 так і не домігся і 10-ї частини успіху Garrett ACE 250.

Основні недоліки Fisher F2. Маленька катушка 8 дюймів (на монетах в грунті програє ACE 250 3-4 сантиметри). Нестабільний висновок VDI, який стрибає і плутає пошукача (головний плюс виявляється і не зовсім плюсом). Не запам’ятовує останню власну програму (немає пам’яті і при виключенні все злітає). Харчування металошукача Крони, в той час як зручніше застосовувати звичайні батареї пальчики.

Whites CoinMaster

Навесні 2012 року, в Україні з’явився дефіцит Garrett ACE 250. Я так зрозумів що виробник не відвантажив достатня кількість, і в сезон (весна для копачів пік сезону) в наявності їх було дуже мало. Тут же місце Garrett ACE 250 спробував зайняти Whites CoinMaster і… Все та ж невелика котушка (правда не 8, а 9-ти дюймова), з такою ж рядовий глибиною, в кращому випадку такий же як і у Garrett ACE 250 (реально у грунті).

У металошукача Whites CoinMaster можливо (я в руках не тримав, тому сумніваюсь) трохи краще працює дискримінація металів. “Краще”, це означає менше стрибають показники на сумнівної мети, такої як окислене залізо. Але графічна шкала (в Whites CoinMaster є тільки шкала, VDI немає) менше ніж ACE 250. До того ж харчування все ті ж Крона.

Teknetics EuroTek

Ось і в цьому, 2013 році металошукач Garrett ACE 250 чекає “випробування” на міцність легенди. Свій же співвітчизник американець Teknetics викотив моделі EuroTek і EuroTek PRO. Перший металодетектор явно не конкурент Garrett ACE 250, його доля змагатися з ACE 150. Другий явно з прицілом на Аську.

Штатна 8-ми дюймова котушка (безкоштовно її чи що роздають в Америці?). Хоча є комплектація з другої, 11-дюймової котушкою, але коштує вона значно дорожче Garrett ACE 250. Харчування все ті ж Крона.

Висновки

металошукач Garrett ACE 250 чекає випробування на міцність
Ось і виходить, що конкурувати з Garrett ACE 250 нікому. І в продажу реально вибір коливається між ACE 250 та своїм старшим братом Garrett Euro ACE (практично такий же як ACE 250, але великою котушкою). Або дешеві китайські металошукачі, які в ціні такі ж, як і американські, але “блищать” неймовірними (для недорогих металошукачів) функціями. Мене здивував металошукач Ground EFX MX200 з 10-ти дюймової котушкою, налаштуванням на грунт, підсвічуванням екрану і… з GPS навігацією всередині. Хоча, китайські металошукачі з’явилися не вчора, і якби було все так погано/добре, ми б вже всі ходили з китайським металошукачем ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина