блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металошукач Garrett ACE 250 секрети

З металошукачем Garrett ACE 250 розібратися дуже просто, і вже через 3 місяці практики ви самі зможете розповідати секрети ACE 250. Але! На самому початку, коли я брав у руки цей металошукач в перший раз, мені ніхто не розповів парочку моментів, знаючи які, напевно, б додали мені знахідок. А адже так хочеться з самого початку почати вдалий пошук! Викопати відразу п’ятак Катерини або живого німця в ідеалі.

Ось і розповідаю те, що б я справжній (проходив з ACE 250 вже кілька років) сказав би самому собі на першому копе з Garrett ACE 250.

Не копай усе підряд

Практично всі металошукачі можуть помилятися, і дешеві, і дорогі. Неважливо на чому, може це іржава консервна банка 70-х років а металошукач вам видасть сигнал що практично мідь-срібло, може стара горілчана пробка а вам світиться монета. Це нормально, з практикою цей момент переходить в розряд питань “копати чи не копати”.

Як визначити з Garrett ACE 250, який сигнал копати а який ні. Зробіть простий досвід, на самому початку, ще до того, як ви спробували викопати свою першу знахідку. Киньте на землю монету (добре, якщо є царська, але підійде і сучасний український полтинник), увімкніть металошукач і починайте махати котушкою (саме махати, про швидкості проводки нижче). Чуєте чіткий сигнал? Відгук на кожному помаху в обидві сторони (немає такого, що в одну сторону ведете є сигнал, а в іншої немає). Тепер поверніться на 90 градусів і знову махайте котушкою на монетою. Сигнал практично такий же як і був до цього, з тим же позначенням на шкалі, і з тією ж упевненістю.

З металошукачем Garrett ACE 250

Реальна монета в грунті, в більшості випадків буде мати відгук Garrett ACE 250 такий же самий. Впевнений (звук в обидві сторони), не змінюється, якщо ви развернетесь на 90 градусів.

Коли звук буде не впевнений. Буває так, що в одну сторону котушки є відгук у кольоровому діапазоні, в іншу в чорному (якщо ви в режимі дискримінації, то металошукач буде в цю сторону мовчати). З великою ймовірністю можна сказати що це окислений сплав (або навіть просто іржаве залізо). Таку мету поки краще не копати (не тратті час).

Коли сигнал пропадає. Типова помилка початківця шукача (не тільки з Garrett ACE 250, а й з усіма металошукачами) – спроба вирити абсолютно будь-який, навіть самий слабкий писк свого детектора. Ви пам’ятаєте як звучала у вас монета на досвіді в самому початку? Ваші перші відгуки повинні бути такими впевненими.

Якщо ви зараз ловіть цю мету через раз, коли почнете копать і взагалі загубитеся. А потім виникають питання “Куди пропав сигнал”.

Для загального розуміння пропадающих сигналів. У металошукачі Garrett ACE 250, сигнал може пропадати в двох випадках. Перший знахідка глибока і ловиться на межі максимальної глибини вашої котушки (за глибину відповідає пошукова котушка і виставлена чутливість). У цьому випадку в одну сторону ви ведете і сигнал є, в іншу немає взагалі нічого (якщо ви в режимі дискримінації, стежимо за шкалою ACE 250 – в зворотному ході не повинен підсвічуватися ніякого сегмента).

Другий випадок, ваш Garrett ACE 250 в режимі дискримінації (наприклад відсікає чорне залізо) і знахідка містить оксиди, наприклад осколок ВВВ. Відбувається так, в одну сторону ви отримуєте кольоровий відгук (оксиди дали свій сигнал), в іншу металошукач бачить чорний склад і мовчить (дискримінатор відсікає). Ось і виникають питання “стрибучий сигнал”, “пропадає сигнал”, “невпевнений сигнал” і т.п.

В обох випадках чітко визначається. У першому шкала дискримінації на другій проводці буде порожній. У другому, навіть в режимі дискримінації (при відсутності звукового відгуку) чорна мета буде підсвічена в чорному діапазоні шкали.

Налаштування

Налаштування Garrett ACE 250

Налаштування Garrett ACE 250 дуже прості, і все ж… Вибираєте режим пошуку (програма) Монети або створюєте Власну маску з відсіканням перших 3-4 сегментів. Я ходжу в основному по монетах, і збережена своя маска.

Далі пробуйте максимальну чутливість. Металошукач повинен зберігати мовчання при трясінні, легкому постукуванні котушки про грунт, порожніх помахах в повітрі. У більшості випадків, металошукач Garrett ACE 250 на штатній котушці (рідна з комплекту) дозволяє шукати на максимальній чутливості. При появі перешкод, знижую на 1-2 поділки. При проходженні під лінією електропередач, іноді доводиться грубити чутливість наполовину менше, я не пам’ятаю жодного випадку).

Швидкість проводки

На самому початку я говорив як зрозуміти що копати з Garrett ACE 250, кинули монету і телефонуйте її з усіх сторін. Ось тут треба провести ще один досвід. Це важливо, бо більшість новачків не знають цього і реально пропускають свої перші знахідки.

Ось лежить на грунті у вас монета. Проведіть котушкою ACE 250 над нею, з достатньою енергійністю. Сигнал є! А тепер проведіть повільно і обережною. Сигналу немає!

Так зазвичай починають Новачки (котушку чи що бережуть? чи боятися пропустити сигнал? я вже забув свої відчуття). Але завжди пам’ятайте, для того щоб Garrett ACE 250 побачив мета, швидкість проводки повинна бути достатньою. Будете вести котушку повільно, монету в грунті пропустіть.

Пошукавши деякий час з цим металошукачем, можливо у вас з’явилися власні секрети пошуку з Garrett ACE 250. Саме ті, які б ви порадили самому собі в початку.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина