блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металошукач Garrett AT PRO секрети

Всі металошукачі мають свої особливості, і якщо їх знати і враховувати в пошуку, ефективність буде вищою (а кількість “порожніх” ям менше). Такими особливостями володіє мій Garrett AT PRO, з яким і веду пошук вже більше року.

Секрети начебто нехитрі, але кожен має свій сенс і впливає на пошук з Garrett AT PRO. Режим ПРО зажадає навушники. В режимі Пинпоинт немає сенсу водити котушкою вздовж ями. Постійно перевіряйте роз’єм котушки. І… не поспішайте перевіряти підводний пошук з металошукачем.

Секрети

Garrett AT PRO секрети
У комплекті з металошукачем Garrett AT PRO йдуть навушники. Сухопутні, з роздільним регулюванням гучності на кожне вухо і супер зручним проводів-пружиною. А навушники в комплекті не дарма, в професійному режимі без них можна шукати тільки в повній тиші (без вітру і співу птахів, не кажучи вже про близьку дорозі).

ПРО Режим

У двох словах сенс режиму ПРО металошукача Garrett AT PRO. Є типова мета, патрон в зборі (гільза з одного металу, куля з іншого). Є поруч лежать цілі теж різні, цвях і монета. Є окислений по краях осколок ВВВ. У звичайному режимі (Стандарт), звуковий відгук буде однотоновый з можливим різким перескакуванням. Плюс постійна складова гучності.

В режимі ПРО на такі цілі будуть мультитональные “переливи”. Які досить інформативно “сигналять”. Наприклад, високий-низький тон може явно вказати на дві різні цілі поруч. Низький-високий-низький покаже на “комбінований” склад металу в знахідку.

Чому навушники потрібні для Garrett AT PRO в режимі ПРО. Тому що в цьому режимі відбувається качання звуку не тільки за змістом, але і по гучності. Наприклад, глибока чи маленька мета буде звучати тихіше (аж до ледве чутного відгуку). Сигнал від монети полушки на глибині 12 сантиметрів, я точно не чую без навушників.

Пинпоинт

режим Пинпоинт в металошукачі Garrett AT PRO
Включаючи режим Пинпоинт в металошукачі Garrett AT PRO, немає сенсу водити котушкою від себе, обдурить. Краще локалізувати знахідку спочатку на “робочих” помаху (вести так, як шукайте в штатному режимі, перед собою), а потім розгорнуться на 90 градусів і на тому ж пинпоинте завершити “хрест”.

Та й взагалі Пинпоинт в Garrett AT PRO не найсильніша сторона металошукача. В цьому відношенні Garrett ACE 250 здасться супер снайпером. Але на то і є котушки МОНО (Garrett ACE 250) і DD (Garrett AT PRO). Де то є плюси, мінуси. Котушка DD краще працює з грунтом, але пинпоинт слабкий.

Приблизно кожна третя-четверта яма при викопуванні знахідки, “розростається” по площі. Все в слідстві того, що в бажанні якнайшвидше викопати мета не зовсім точно визначив центр знахідки. І помітив, що найчастіше така яма зростає в поперек, перпендикулярно руху котушки. Цей недолік я прощаючи Garrett AT PRO, він легко компенсується глибиною і якістю пошуку.

Роз’єм котушки

Постійно перевіряйте роз’єм котушки! Не знаю як це виходить, але є такий факт. На початку копа щільно закручую фіксатор роз’єму. Через півгодини копа знову його підтягую. І так далі.

Якщо пропустити “момент” коли фіксатор досить ослабне, з’являться помилкові спрацьовування металошукача. Що саме по собі дуже неприємно. У перший раз з металошукачем Garrett AT PRO, я спробував відбудовуватися грунтом, зменшувати чутливість… Але потім додумався перевірити роз’єм і був дуже здивований – гайка була вільна і майже злетіла.

Підводний пошук

Так, металошукач Garrett AT PRO є Амфібією і допускає підводний пошук до 3 метрів. Це так. Але варто врахувати два моменти.

Перша партія Garrett AT PRO в Україні (та й у всьому світі), була схильна промоканию. Тобто якщо ви купуєте металошукач БУ (з рук), швидше за все ви точно визначити не зможете, може він вже з нових, а може з перших в Україні.

Без нормальної гарантії на металошукач, немає сенсу пробувати “промокне або не промокне”. Звичайно повинен не промокнути, але якщо промокне ви ризикуєте залишитися з проблемою один на один (у більшості випадків лікуватися і просушуванням промиванням спиртом).

Знову ж таки, якщо ви не звикли постійно перевіряти щільність накрученого роз’єму, ризикуєте набратися води через роз’єм котушки.

Не все так погано!

металошукач Garrett AT PRO одним з кращих в класі середньої ціни
Особисто я вважаю металошукач Garrett AT PRO одним з кращих в класі середньої ціни. І так як я в основному ходжу по монетам (старовині), можу підтвердити що монети клацає з розгону.

Просте управління, до якого легко звикнути (особливо початківцю). Хороша глибина і швидкість пошуку. І все набагато краще ніж дешеві недорогі металошукачі. Порівняння Garrett AT PRO на Garrett ACE 250.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина