блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металошукач Golden Mask 5 на перший погляд

Цей металошукач мене лякає… Є детектори, після яких з іншими не хочеться ходити. Витрачати час з палицею-копалкою, і знати що за тобою залишаються знахідки – неправильно. Огляд Golden Mask 5, металошукач на перший погляд.

metalloiskatel-golden-mask-5-na-pervyj-vzglyad-01

У зовсім розібраному вигляді, Golden Mask 5 легко поміщається в невеликий рюкзак. Якщо рюкзак трохи достовірніше, котушку від штанги можна не від’єднувати.

metalloiskatel-golden-mask-5-na-pervyj-vzglyad-02

великій копательском рюкзаку, Golden Mask 5 можна перевозити зібраним, не розбираючи штанги. З поворотом котушки, конструкція металошукача стає досить плоскою. Телескопічна штанга — це круто!

metalloiskatel-golden-mask-5-na-pervyj-vzglyad-03

Гумки котушки. Дрібниця, без якої будь-металошукач наближається до поломки, питання тільки часу. Якщо гумок немає, чекайте поломку болта. Поставіть болт могутніше, наступними зламаються вуха.

В Golden Mask 5 гумки котушки є.

metalloiskatel-golden-mask-5-na-pervyj-vzglyad-04

Вуха котушки виглядають реально потужними. Кріплення стандартне, котушка закріплена як треба – не бовтається, легко змінює кут нахилу.

metalloiskatel-golden-mask-5-na-pervyj-vzglyad-05

У моїй комплектації, металошукач оснащений котушкою Golden Mask 12,5 DD( є варіанти з 9 DD), відразу з пластиковим захистом (дуже легка, фото на вагах буде пізніше). Пошукові котушки для Golden Mask 4, 5, і Thracian – однакові.

metalloiskatel-golden-mask-5-na-pervyj-vzglyad-06

У 2015 році Golden Mask показав нову телескопічну штангу. Спочатку вона призначалася для металошукачів власного виробництва. Матеріал карбон. Легка, міцна, і найголовніше компактна. Ця штанга вважається універсальною, є приклади з іншими металошукачами.

Пряма телескопічна штанга, з виносною рукояттю палець. Два блоки, перший з екраном і управлінням, другий батарейний відсік.

metalloiskatel-golden-mask-5-na-pervyj-vzglyad-07

metalloiskatel-golden-mask-5-na-pervyj-vzglyad-08

Штанга Golden Mask 5 дійсно якісна і зручна. Плюс, металевий підлокітник.

metalloiskatel-golden-mask-5-na-pervyj-vzglyad-09

Живиться Golden Mask 5 – 10 штук акумулятори АА, звичайні пальчикові. Акумулятори та зарядка в комплекті. Заряджаються відразу в блоці (гніздо по центру блоку).

metalloiskatel-golden-mask-5-na-pervyj-vzglyad-10

На батарейному відсіку поруч з гніздом зарядки, розташовані перемикач бездротових навушників (йдуть в комплекті), і гніздо для дротяних.

Ви знаєте, як Minelab X-Terra на граничній глибині, бачить срібну луску або динарій, з негативним VDI? А коли Garrett AT PRO, показує персні КР як чормет? Так і пропускають знахідки…

metalloiskatel-golden-mask-5-na-pervyj-vzglyad-11

У металошукачі Golden Mask 5 працюють два процесора (фото розбирання тут). І що? Я хочу дискримінацію, коли дійсні знахідки не скочуються в чорний діапазон. Плюс, достатню глибину і хорошу швидкість відновлення відгуку на засмічених ділянках. Більше мені нічого не треба.

Golden Mask 5 може працювати на одній з двох частот-8 або 18 кГц. Налаштування чутливості, баланс грунту, дискримінація. Є зміщення частоти для відбудови від перешкод. 3 режими пошуку, Моно, Двох тональний, Всі Метали.

Режим Моно. Відповідає звичайній програмі пошуку, коли озвучуються цілі тільки з кольоровим відгуком (залізо мовчить). Відгук одне тональний.

Двох тональний режим. Для заліза відгук низький і високий для знахідки з кольоровим металом. Я освоюю Golden Mask 5 саме в цьому режимі, і частоті 18 кГц.

Режим Всі Метали. Всі знахідки звучать одним тоном.

До чого ще доведеться звикати – це спектрограф Golden Mask 5. Останнім часом, я намагаюся не дивитися на екран. Вчить мене цим правилом Golden Mask Thracian , у нього екрану немає взагалі. Правильний звуковий відгук скаже про знахідку все що треба-копати не копати, розмір знахідки, глибину залягання, місце розташування. Наскільки корисний спектрограф (і краще звичайного VDI) – покаже практика.

З сопутки в комплектації Golden Mask 5. Два шкіряних чохла, на блок управління і батарейний відсік. Шкіряний ущільнювач для підлокітника. Бездротові навушники з зарядкою. Є ще фіксуючий ремінь на підлокітник (я ними не користуюся, залишився в коробці).

metalloiskatel-golden-mask-5-na-pervyj-vzglyad-12

Навушники звичайні. Звук нормальний, без затримки. В паузах зручно скидати навушники на шию. Кофр для транспортування і зберігання Жорсткий (це в плюс). Нагадали бездротові навушники Deteknix, тільки передавач відразу вбудований в металошукач.

metalloiskatel-golden-mask-5-na-pervyj-vzglyad-13

Ось такий він, металошукач Golden Mask 5 на перший погляд. Чи буду я після нього ходити з Прошками і Терками-покаже практика.

metalloiskatel-golden-mask-5-na-pervyj-vzglyad-14

Новини, порівняння, і інші відео по металошукачу Golden Mask 5 – збираються тут. На сторінках енциклопедії копача , По Golden Mask 5 є характеристики, параметри, інструкція російською, та інше, що треба знати перед покупкою металошукача.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина