блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металошукач Golden Mask Thracian на перший погляд

Хотів Golden Mask 4 PRO, а взяв Golden Mask Thracian… За фактом, GM Thracian це той же GM 4. Тільки звуковий відгук фіксовано двох тональний, немає автоматичного балансу ґрунту, і прилад одночастотний. За ціною мінус $100. Дивимося фото звіт, металошукач Golden Mask Thracian на перший погляд.

metalloiskatel-golden-mask-thracian-01

Golden Mask Thracian легко поміщається в будь копательский рюкзак. Як у великійнавіть два), так і в звичайний. Все компактно, місця залишається достатньо. Не знаю скільки він важить (трохи пізніше зважу), але прилад несподівано легше, ніж виглядає. Особливо вражають середня і нижня штанги – виготовлені з скловолокна (карбону?), ваги немає зовсім.

metalloiskatel-golden-mask-thracian-02

Fisher-Teknetics і раніше, не дає до своїх металошукачів гумки для котушки? Для серйозного виробника факт неприємний. У детекторі Golden Mask Thracian гумки котушки є.

Навіщо на пластикових болтах роблять голівку під ключ? Невже передбачається затягування інструментом? Я не чіпляюся, просто мені такі дрібниці кидаються в очі. Болт нормальний, руками закручувати легко, котушку тримає як треба.

metalloiskatel-golden-mask-thracian-03

Вуха котушки виглядають не убиваемыми. І сама котушка створює враження посиленою, готової до активної експлуатації. При цьому, котушка з звичайним вагою (фото на терезах буде пізніше).

metalloiskatel-golden-mask-thracian-04

На котушці є захист.

metalloiskatel-golden-mask-thracian-05

Заливка котушки справжня. Як на мене, котушка спокійно обійдеться і без захисту. Але якщо в комплекті є, краще з нею (вона теж практично нічого не важить, грам 50).

metalloiskatel-golden-mask-thracian-06

Кольоровими маркерами виробник позначає частоту котушку. Жовтий, високочастотна – 18 кГц.

metalloiskatel-golden-mask-thracian-07

У металошукачі Golden Mask Thracian звичайна для ґрунтового пошуку, конструкція. S-подібна трьох складова штанга. 2 блоку – основний з керуванням і батарейний відсік.

metalloiskatel-golden-mask-thracian-08

В одному магазині почув фразу – металошукач починається з підлокітника. Я з нею не згоден, але коли береш в руки Golden Mask Thracian, цей підлокітник звертає на себе увагу – металевий, простий, зручний. Мені підлокітник сподобався.

metalloiskatel-golden-mask-thracian-09

У комплекті з металошукачем йде фіксуючий ремінь. На фото його немає, я ними користуюся рідко. Звичайний ремінь на липучці, як у інших детекторів.

Живиться Golden Mask Thracian акумуляторами, 10 штук АА. Зарядка відразу в блок (зарядка йде в комплекті). Друге гніздо (під гумовим ковпачком) – для дротяних навушників.

metalloiskatel-golden-mask-thracian-10

Обидва блоки Golden Mask Thracian можна зняти зі штанги. Я вже зустрічав переробки Golden Mask – блок управління без екрана, дивитися на нього не треба, його переносять вниз (або роблять виносним), живлення акумулятори 18650 розміщують всередині верхньої штанги. Кому цікаво, пишіть, я пошукаю в архівах фото звіт переробки GM.

metalloiskatel-golden-mask-thracian-11

На штанзі нормальні цангові затискачі. Це не цанги Garrett, лише б були, фіксатори дійсно нормальні. В комплекті дають 2 стяжки проводу на штанзі. Дрібниця, але якщо дають, хай будуть.

metalloiskatel-golden-mask-thracian-12

Що маємо на борту Golden Mask Thracian… Високочастотний (18 кГц) аналоговий металошукач. 2-х тональний відгук, високий позитивний, і низький на залізо. Регулювання чутливості і гучності. Ручний баланс грунту. Є послідовна дискримінація, функція Disc Level. Працює дискримінація не зовсім звично, функція зрушує кордон негативного і позитивного відгуку. Плюс, індикація розряджених акумуляторів. І все… Як на мене, металошукач по складності-в категорії ‘включив і пішов шукати’ , всі налаштування за секунди.

metalloiskatel-golden-mask-thracian-13

Повторюся, по суті я отримав ту ж Четверту Маску, тільки в спрощеному варіанті. Без автоматичного балансу ґрунту, немає однотонального режиму, одна частота. Якщо говорити про просунутої версії, то ще немає бездротових навушників.

І мене це влаштовує. Баланс грунту в ручну виставляється легко. Частота 8 кГц не цікава. Двухтональный відгук – мені такий і потрібен.

metalloiskatel-golden-mask-thracian-14

Напередодні прочитав в коментарях до Golden Mask, прилад не закидає кольоровий відгук у чорний, буває чорний закидає в кольоровий, і це краще, ніж навпаки. Перевірив в грунті на срібній лусці – до самого межі глибини, відгук кольоровий. Залізо закидає в кольоровий відгук, тільки якщо глибина в грунті на максимумі.

І ще, Golden Mask Thracian добре ділить поруч лежачі знахідки. У аналогового металошукача так і повинно бути. Пізніше зніму тест на поділ, і взагалі як Golden Mask Thracian працює.

блозі МД-Арена це перша запис про Golden Mask Thracian. Всі з цього металошукачу буде збиратися тут. Всім вдалого копа!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина