блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металошукач Makro Gold Racer. Фото огляд

Цікавий металошукач Makro Gold Racer – його шкала дискримінації починається з… каміння. Плюс, робоча частота 56 кГц. Для порівняння, частота Makro Gold Racer майже в 4 рази вище Garrett AT PRO, і у 8,5 разів вище Garrett ACE 250. Самородного золота в моїй місцевості немає, ходжу в основному по старовині. Який толк я можу отримати з цим металошукачем? Дивимося фото огляд Makro Gold Racer, що в коробці з металошукачем, і які є особливості.

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-01

Металошукач Makro Gold Racer. Судячи по коробці, комплектація PRO. Цей прилад змінював на торішній Makro CF77 PRO. Досі у мене сумніви, чи правильно вчинив. Справа в тому, що Makro CF77 з котушкою 18 дюймів, це практично початковий рівень глибинного пошуку. Використовував його для добивки жирних точок копа (і свій результат Makro C77 відпрацьовував як треба). Тепер CF77 у мене немає, замість нього Makro Gold Racer з частотою 56 кГц. Час покаже…

Зверніть увагу, в комплектації не тільки 2 котушки, але і 2 нижні штанги. Класна опція, обидві штанги відразу оснащуються котушками, і під час пошуку не витрачається час на знімання і монтаж котушки – одну штангу вийняв, вставив іншу.

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-02

Береш в руки Makro Gold Racer, і бачиш знайомий Makro Racer 1. Зовнішня відмінність – колір штанги (золотистий), колір батарейного відсіку, інша котушка, крихітна добавка Gold в імені. Це зовні, за винятком екрану… тут відразу впадає в очі інша шкала дискримінації, і починається вона з групи Каміння (Rock).

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-03

Я досить пройшов з Makro Racer, і знаходжу цей підлокітник одним з кращих. Тримає руку без фіксуючого ременя. Однаково зручний як в товстій куртці, так і з голою рукою. Складається з 2-х частин, може рухатися по штанзі. Підлокітник закріплений 2 болтами, і це добре (копачі знайшли у двох болтах секрет, його знання напевно комусь врятує коп).

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-04

Батарейний відсік і грати динаміка. Я вже говорив, для Makro Racer бажано мати чохол на цей блок, далі на фото, ще раз покажу навіщо.

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-05

У металошукачі Makro Gold Racer є ліхтарик, спрямований на котушку… Я колись вважав вбудований ліхтарик зайвим жиром. Повірте, в поєднанні з підсвічуванням екрану, в 3:30 ранку на сутінковому морському пляжі – опція помітно корисна.

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-06

Дві нижні штанги абсолютно однакові… Чому-то, це питання зайняв мій мозок Був би толк в подовженою нижній штанзі? А може укороченою? Прийшов до висновку – ні. На стандартних штангах, загальний запас по довжині з надлишком (для мого зросту). Мінімум конструкції Makro Gold Racer, це дійсно мінімум, стартує від зростання підлітка. І дві однакові штанги, це правильно.

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-07

Цангові затиски в конструкції Makro Gold Racer такі ж, як і в батька. Зі своєї практики скажу – цанги надійні, за рік не зламалися, люфту в штанзі немає.

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-08

Шикарні турецькі болти. Здавалося б, що може бути хорошого в звичайних пластикових болтах для котушки? Мені вони реально подобаються.

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-09

Комплектація PRO включає в себе 4 акумулятора і універсальну зарядку – стандартні 220 В, і автомобільні 12 Ст.

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-10

Базова котушка Makro Gold Racer – Makro 10×5.5 DD (GR26 DD). Здивувало те, що котушка дуже легка (трохи пізніше додам фото зважування котушки).

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-11

Котушка поставляється з захистом типу, простий пластиковий ковпак. Знімається і одягається легко (власники Makro Racer 1 зрозуміють, навіщо я додав цю фразу).

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-12

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-13

Хто-небудь з виробників, оснащує свої котушки такими потужними штекерами? Явно з запасом.

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-14

У комплектації Makro Gold Racer йде друга котушка – Makro 5 DD (GR13 DD). Її розмір говорить сам за себе, це котушка снайпер для складних ділянок пошуку.

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-15

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-16

Котушка поставляється з захистом… Забавні відчуття, коли відкриваєш захист на таких котушках – як банку з кремом ))

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-17

Ви знаєте, навіщо котушки білі? Світлі котушки під сонцем менше нагріваються. Плюс, білий добре контрастує на темному грунті, легше стежити за траєкторій. А те, що білі котушки брудняться… Бояться бруду, на коп не ходити ))

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-18

Рюкзак Makro. Виглядає простим аксесуаром, але якщо у вас немає свого рюкзака для зберігання і транспортування металошукача – цього рюкзака вистачить, і не тільки на перший час. Всередині легко поміщається металошукач з парою котушок, ще й вільне місце є.

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-19

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-20

Металошукач для золота і на монетному полі… Що я з ним буду робити, я поки не знаю ))

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-21

Класична для ґрунтового пошуку, S-образна стійка. Два блоки. Перший, з екраном і управлінням. Другий, батарейний відсік з динаміком.

metalloiskatel-makro-gold-racer-obzor-22

Ручка зручна, покриття зверху і знизу закріплено фіксаторами.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина