блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металошукач Mars Viking. Фото огляд

Дивовижна платформа T2/F75! Виробники Fisher-Teknetics продовжують її експлуатують, і навертати на ній свої новинки. А якщо подивитися на дно, у свій час ця ж платформа дала старт китайської індустрії металошукачів. Першою їх копією був Teknetics T2. Китайці зробили все, крім нормальної котушки. До речі, котушки вони досі не навчилися робити. Дивимося фото огляд, металошукач Mars Viking. Копія Teknetics T2 з іншого котушкою.

Детектор узятий в компанії MarsMD, на умовах, що я напишу як є. Якщо хтось побачить у цьому рекламу, і тоді вважайте це рекламою – раз, два, три.

Хотів було сказати класика ґрунтового пошуку, трьохскладова S-подібна стійка, перевірена роками тощо. Але… Товариш спостерігав за тим, як я фотографував, бовкнув фразу – так, застаріла конструкція, така ж убога як і в Fisher F75. Звичайно з секти деусоводов (а у нього XP Deus) це і видніше. Особисто я, нічого убогого в цій конструкції не знаходжу. Нормальна штанга, з практичною конфігурацією.

metalloiskatel-mars-viking-01

Блоків в Mars Viking – два. Перший, з екраном і панеллю управління, сидить на ручці-палець. Другий, батарейний відсік на верхній штанзі, працює противагою 13 дюймової котушки (так, Mars Tiger виявляється вже 13-ти дюймова, треба виправити в Енциклопедії).

metalloiskatel-mars-viking-03

Все чесно взято від F75/T2 (кому як). Зручна рукоять (дійсно добре лежить в руці). Курок під вказівним пальцем. На себе, режим пинпинт. Від себе, налаштування балансу ґрунту. Я вже звик до цього в Makro Racer, і знаходжу це рішення практичним (кнопка на передній панелі теж нічого, але мені курок подобається більше).

metalloiskatel-mars-viking-04

Знизу батарейного відсіку решітка динаміка… Я весь час думаю, що у неї може потрапляти волога. Звичайно не так радикально, як у Makro Racer (там взагалі, решітка опускається прямо на грунт), але все-ж. З ранку була роса, відкладаючи детектор поглядав на неї.

Колега, який проходив з Mars Viking два сезони, каже, що такої проблеми немає. І чохлів до нього на вибір (з його слів).

metalloiskatel-mars-viking-05

Збоку батарейного відсіку включення і регулювання гучності. Крутилка збоку це зручно. Часто вмикати-вимикати Mars Viking не будеш (чому, про це нижче), а гучність під час копа підкрутити трапляється. Доступ до налаштування гучності не змінюючи положення детектор. Але зручно тільки для правшів.

metalloiskatel-mars-viking-06

Не раз відзначав, на мій погляд підлокітник T2 один з найкомфортніших (може із-за внутрішньої трапеції?). Зовні підлокітник той же, але взяли тільки форму. Підлокітник Mars Viking металевий! Сплав якийсь, легкий. Є можливість посувати підлокітник по штанзі.

metalloiskatel-mars-viking-07

metalloiskatel-mars-viking-08

Живлення 4 батареї АА. Вставив свої акумулятори – працює. Все той же колега з досвідом Mars Viking, стверджує що одного комплекту батарей вистачає на 3 дні копа. Тут же роз’єм для навушників (товстий джек).

metalloiskatel-mars-viking-09

Цангові затискачі, два… Звичайні фіксатори, штанга без люфту. Я б покритикував, але поки прискіпатися не до чого.

metalloiskatel-mars-viking-10

metalloiskatel-mars-viking-11

Mars Viking комплектується 13-ти дюймової котушкою Mars Tiger. По своєму досвіду (Garrett ACE, Garrett AT PRO, Minelab X-Terra), котушка результативна.

metalloiskatel-mars-viking-12

metalloiskatel-mars-viking-13

metalloiskatel-mars-viking-14

Коли я вперше побачив F75, ніяк не міг зрозуміти – як можна управляти приладом, якщо на панелі управління є тільки одна кнопка і крутилка? Можна. І бадьоренько виходить. Чутливість, дискримінацію і тональність виставив за 15 секунд. Поріг не чіпав, пробував без навушників, і на вітрі все одно б його не чув.

metalloiskatel-mars-viking-15

Звичайний екран. На прямому сонці все видно і читається.

metalloiskatel-mars-viking-16

Налаштування чутливості в режимі Всі Метали (для режиму дискримінація чутливість окрема). В Mars Viking чутливість регулюється в межах 0-99. Для прикладу: звичайний грунт, трава з росою – чутливість 91, на помахах трапляються легкі попискування, нижче опускати не став.

metalloiskatel-mars-viking-17

Налаштування порогового сигналу. Регулюється в діапазоні від -9 до +9. Менше нуля, це тільки для навушників.

metalloiskatel-mars-viking-18

Ручне налаштування на грунт. Є автоматична, курок від себе і качаєш котушкою 2-3 секунди. І є ручна, регулюється в діапазоні 0-99.

metalloiskatel-mars-viking-19

Режим дискримінація, відсікання небажаних металів. Класика, VDI від 0 до 99. Чорний сегмент 0-40. Верхня планка, в якій може працювати дискримінація – 80. Накручуєте Disc Level, і метали послідовно прибираються.

metalloiskatel-mars-viking-21

Тональний відгук. В Mars Viking є кілька варіантів тонального відгуку. Один відгук на всі (1). Хитні один тон (1+). Два тони розрізняються по висоті, в ньому залізо подхрюкивает, зручно (2+). Три тони (3). Три тони з подхрюкивание (3B). 4 тони (4). І поліфонія (мультитон). Такий мультитональный відгук на практиці досить специфічна штука, для мене 3 тони скажуть про знахідку краще, ніж музичний перелив.

metalloiskatel-mars-viking-22

Недоліки Mars Viking… Не знаю, чи можуть у цього металошукача бути свої недоліки, все-таки копія. А проблеми оригіналу присутні.

На максимальній глибині VDI не визначається, є тільки звуковий відгук. Якщо намагатися отримати максимум, в роботі детектора з’являються помилкові попискування. Це не тільки у Mars Viking, поруч ходив XP Deus, його балакучість була не менше. Це видно відразу. Якщо спливе – додам.

Не подобається те, що в Mars Viking при виключенні не зберігаються налаштування. Вірніше це не проблема Вікінга, це і в оригіналі. Більше року намагаюся позбутися від цієї звички, вимикати прилад на короткий час… Але все одно трапляється. Доводиться заново виставляти налаштування.

metalloiskatel-mars-viking-23

Відмінності Mars Viking від оригіналу Teknetiks T2. Металевий підлокітник. Інша котушка (Mars Tiger). Є ще?

Додано: відео огляд Mars Viking. Як працює металошукач, які особливості.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина