блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металошукач Nokta FORS Relic. Новинка 2016

Kapchar поділився враженням практики з Nokta FORS CoRe… Каже, круто виступив з німецької смітнику – серед вкладишів від протигазів вилізли монети. І це великий котушці, без снайперки. Kapchar детектором задоволений, обіцяв розповісти більше і зняти відео. Виробник Nokta викотив новинку – новий металошукач Nokta FORS Relic. Оголошені параметри, характеристики, ціна.

nokta-fors-relic-1

nokta-fors-relic-2

nokta-fors-relic-4

nokta-fors-relic-novinka-2016-02

Зверніть увагу, в комплектації Nokta FORS Relic йде друга штанга – подовжена. Як ви думаєте, навіщо подовжувати загальну конструкцію металошукача? Я не знаю, що думає виробник, але з котушкою снайпер це плюс. Збільшується амплітуда помахів, і підвищується швидкість пошуку (для котушки снайпер це актуально).

Характеристика

nokta-fors-relic-8

 • 6 режимів пошуку (All Metal/2-Tone Disc/3-Tone Disc./Conductive Ground/Boost/Swift)
 • Змінюваний тон
 • Регульований звук заліза (Iron Audio)
 • відстеження
 • Автоматичний і ручний баланс грунту
 • Пинпоинт і показник глибини (см/дюйм)
 • Для всіх грунтів
 • Подвійний ЖК-дисплей
 • Цифрова ідентифікація мети і ID Masking
 • Є зсув частоти
 • Вбудований світлодіодний ліхтарик
 • Водонепроникні котушки
 • Простота використання
 • 10 мов меню

Режими пошуку

nokta-fors-relic-6

General Search (GEN) – Режим All Metal. Це режим з максимальною глибиною виявлення. Металошукач виявляє всі цілі, та забезпечує єдиний звуковий тон без дискримінації.

Discrimination 2 (DI2) – Двотональна звукова дискримінація. Дає хороші результати в чистих полях без залізного сміття.

Discrimination (DI3) – Трехтональная звукова дискримінація. Добре підходить для пошуку монет.

Deep Mode (DEP) – Рекомендується спеціально для історичних знахідок. Цей режим є найглибшим серед режимів дискримінації, і вимагає більш повільній швидкості проводки котушкою.

Swift Mode (SWT) – Режим двотональною звуковий дискримінації. Призначений для засмічених місць пошуку. Рекомендується спеціально для пошуку монет. В цьому режимі не сама максимальна глибина, але висока швидкість відновлення відгуку значно вище ніж в інших режимах. Рекомендований для пошуку на засмічених ділянках.

Conductive Ground (COG) – Спеціальний режим FORS Relic розроблений для провідних грунтів (мокрий морський пісок, лужні ґрунти тощо). Металошукач не буде реагувати на чорні метали, і баланс грунту виставляється максимально точно.

nokta-fors-relic-5

Гучність заліза (Iron Audio) – Функція для роботи з знахідками містять залізо. Регулювання від 0 до 5. Дозволяє змінювати інтенсивність відгуку. 0 – повне ігнорування залізних відгуків. 5 – максимальна потужність для всіх типів цілей. Функція не доступна в режимі GEN.

Зміна тону (Tone Break) – Функція підлаштовує ідентифікацію цілей під певні тони. Як це працює:

В режимі DI2 для VDI до 20 – два низьких тони. VDI 21-99, відгук з високим тоном. Режим DI3 – для VDI до 20 виділено 3 низьких тонів (чорний метал), VDI 21-75 мають відгук середнього тону, і самий високий тон – для діапазону VDI 76-99.

C допомогою Tone Break ми можемо налаштувати звучання цілей під свої уподобання. Наприклад, низькі тони залишити для VDI 1-55, відгук з високим тоном для VDI 56-99.

iMASK – Функція, яка стане в нагоді на особливо складною ґрунті з точки зору насиченості мінералами і гарячими каменями. Коли ми працюємо в режимі дискримінації і раптово з’явилося багато хибних сигналів, ми можемо використовувати цю функцію для стабілізації металошукача. Перед її використанням, однак, краще спробувати пограти з чутливістю і ID Masking. Знизити першу і збільшити другу для стабільності, наприклад.

Коли грунт дуже складний, налаштування iMASK допоможе. Функція зводить до мінімуму помилкові сигнали. Регулюється від 0 (настройка неактивна) до максимального значення 6. Заводська настройка за замовчуванням — 3. Але на звичайному грунті рекомендується ставити 0. Застосування функції iMASK на високих значеннях призводить до втрати глибини виявлення.

Сантиметри чи дюйми – металошукачі Nokta Форс Relic можна вибрати, в чому буде визначатися глибина — сантиметри чи дюйми.

nokta-fors-relic-3

Заявлена ціна Nokta FORS Relic – $799. Інформація про новому металошукачі буде збиратися тут.

Оновлена інформація. Додано

Тест глибини Nokta FORS Relic. Дивують показники, дивимося відео.

nokta-fors-relic-novinka-2016-add

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина