блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металошукачі Bounty Hunter 2014. Новинка!

Виробник Bounty Hunter викотив новинки 2014! Металошукачі Bounty Hunter Lone Star Pro, Bounty Hunter Quick Draw PRO і Bounty Hunter Land Ranger Pro… Суцільне ПРО, хоча по своїй суті недорогі металошукачі, а перші два скоріше навіть дешман ))

Як ці новинки Bounty Hunter сильно нагадує серію Teknetics Eurotek… Але відмінності все-таки є. А ще цікаво те, що кіно ‘вбивці ACE 250’ триває, будемо дивитися Санту Барбару і далі ))).

Bounty Hunter Lone Star Pro

Bounty Hunter Lone Star Pro

Металошукач Bounty Hunter Lone Star Pro. Схоже виробник зробив ставку в класі недорогі металошукачі. У приладі 9 сегментний графічний індикатор дискримінації, майже умовна шкала глибини (всього 3 значення), регульована чутливість. Харчування металошукача Крона 9 вольт (добре що хоч одна). Але головне проста (і ще раз “проста” 3 рази!) пошукова котушка – 8 дюймова МОНО. Схоже це та ж котушка, що йде в комплекті Teknetics Eurotek 8 і Fisher F2 (а вони вже давно визнані рядовими і не конкурентними в практичному пошуку).

Не зрозуміло… А причому тут приставка PRO? З таким же ефектом можна одразу написати Super PRO ))) до Речі, пинпоинт відсутня. Ціна Bounty Hunter Lone Star Pro в Америці – 179$, воістину дешман. У нас буде явно дорожче.

Bounty Hunter Quick Draw PRO

Bounty Hunter Quick Draw

Металошукач Bounty Hunter Quick Draw PRO. Трохи краще, але все той же клас недорогі металошукачі. Знаючи виробника Bounty Hunter, якщо недорогі – значить нічого хорошого чекати не варто… Насамперед це 10-ти дюймова котушка (відразу асоціація з котушками Fisher F5 і Teknetics Omega 8000, швидше за все та ж сама). Регулюється чутливість, гучність (це плюс) і налаштовується дискримінація. Для індикації інформації про знахідку все ті ж скромні 9 сегментів графічної шкали. Аудіо відгук 3-х тональний. Шкала глибини убогі 3 значення. Харчування одна батарея Крона.

супер професійних функцій – Bounty Hunter Quick Draw PRO має висновок значення VDI. Будемо сподіватися, що він працює трохи краще Fisher F2 )) Ціна Quick Draw PRO в Америці – 260$ (нам вартість помножать на 1.3-1.5 точно).

Bounty Hunter Land Ranger Pro

Bounty Hunter Land Ranger Pro

Металошукач Bounty Hunter Land Ranger Pro… А ось тут я зачитався характеристики, але почати треба з вартості. Ціна Land Ranger Pro – 404$ (все в тій же Америці, я дивлюся прайс по Келлико). Для своєї ціни пристрій цікавий. Повно-розмірна шкала дискримінації (графічна плюс VDI 0-99) з масками для пошуку, регульована чутливість (10), гучність (10), 5-ти сегментна шкала глибини, відбудова ґрунту та режим V-Break з різним Диском по залізу (динамічна зміна звучання тонального відгуку, що дозволяє більш точно визначати тип знахідки).

І все це з відмінною 11 дюймової котушкою (одна з кращих для металошукачів Fisher, Teknetics і Bounty Hunter). Загалом якщо все це буде працювати як заявлено, та ще виробник сурмить про нову схемотехніці і точної дискримінації, подивимося… Може Bounty Hunter Land Ranger Pro і стане чимось путнім в лінійці металошукачів Bounty Hunter )))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина