блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металошукачі Fisher F2 та Garrett ACE 250 порівняння

Металошукачі Fisher F2 і Garrett ACE 250. Два лідера класу недорогих металошукачів. Вибираючи недорогий металошукач, найчастіше вибір, зупиняється саме на цих детекторах. І у кожного з них є плюси і мінуси.

Порівняння металошукачів Fisher F2 і Garrett ACE 250. Параметри, характеристики, глибина виявлення. Найбільш істотне розходження між Fisher F2 і Garrett ACE 250, яке буде впливати на практиці пошуку з металошукачем. Коментарі професіоналів.

Fisher F2 і Garrett ACE 250 загальне

Металошукачі Fisher F2 та Garrett ACE 250 порівняння

Обидва металошукача американських виробників, обидва з недорогих. Але ціна Fisher F2 трохи менше, ніж у конкурента Garrett ACE 250. І Fisher F2, і Garrett ACE 250 працюють за принципом вибіркової дискримінації. Метали розділені на сегменти (графічна шкала), і можна включити або виключити будь-який із сегментів. Набір включених сегментів, утворює маску пошуку з металошукачем. Таким чином, при попаданні знахідки в маску, металошукач видасть звуковий відгук. На вимкнений сегмент, металошукач реагувати не буде. У металошукачі Garrett ACE 250 є 5 масок пошуку. 4 маски заводські, вже готові і одна для створення власного набору сегментів. У Fisher F2, масок пошуку дві.

Готові маски пошуку в Garrett ACE 250, на практиці пошуку в Україні, мало придатні. Приклад, маска АСЕ 250 Монети. Радянські монети в неї не потрапляють. Ця маска створювалася під американський набір. Тому, з АСЕ 250 краще працювати у власній масці. Найчастіше, це відсікання на 12-ти сегментною шкалою, перших 3-4 квадратиків.

Харчування металошукачів. У Fisher F2, живлення 2 батареї типу ” Крона”. Металошукач Garrett ACE 250, більш демократичний, харчування в ACE 250 чотири батареї типу АА.

Якщо планується зануритися в пошук з металошукачем, з частотою виходів 4-5 і більше в місяць, краще використовувати акумулятори. Простіше і практичніше. Але завжди при собі мати запасний комплект батарей! Буде дуже неприємно, коли в середині копа закінчитися харчування. Іноді на коп виїжджаєш за кілька десятків кілометрів. І де шукати кіоск з батарейками? До речі, в глухому селі, АА пальчики знайти набагато простіше, ніж Крони.

Відмінності Fisher F2 і Garrett ACE 250

Металошукач Фішер 2 (Fisher F2)

Порівняння металошукачів Fisher F2 і Garrett ACE 250, показує і суттєві відмінності. Гарет 250 (так іноді називають металошукач Garrett ACE 250), має котушку більшого розміру. Еліпсоїдна пошукова котушка, з розмірами 6,5 на 9 дюймів. Металошукач Фішер 2 (Fisher F2), кругла пошукова котушка, з діаметром 8 дюймів. Тип обох котушок Моно. На практиці, Garrett ACE 250 з рідної котушкою, буде вибирати цілі на кілька сантиметрів глибше.

Металошукач Garrett ACE 250

Але котушку завжди можна поміняти, а от додати недорогого металошукачу висновок цифрового значення VDI, немає. У металошукача Garrett ACE 250, є тільки 12-ти сегментна графічна шкала дискримінатора. У Fisher F2 є і графічна шкала і VDI, що безумовно додає точності ідентифікації цілі, ще до її викопування.

Плюси і мінуси Fisher F2. Плюси металошукачів Fisher F2, простий і надійний, недорогий в ціні, є і графічна шкала і VDI, можна поставити котушку з більшою глибиною. Мінуси Fisher F2, невелика штатна котушка (не розкриває повні можливості металошукача), харчування Крони (хотілося б АА).

Плюси і мінуси Garrett ACE 250. В плюсах Garrett ACE 250, недорогий і простий в пошуку, самодостатня універсальна штатна котушка, демократичний в харчуванні. Мінус Garrett ACE 250, все та ж штатна котушка. Для багатьох, глибина виявлення Garrett ACE 250 здається недостатньою і завжди хочеться більше. Благо вибір котушок для Garrett ACE 250, завжди зможе перекрити будь-які потреби.

За мотивами опису металошукача Garrett ACE 250 та Fisher F2 в магазине Кладер

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина