блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металошукачі Garrett ACE 250 та ACE 150 порівняння

Кращий недорогий металошукач Garrett ACE 250 та дешевий металошукач ACE 150, різниця в ціні невелика, та для новачка різниця у функціоналі не очевидна. І все ж, металошукач Garrett ACE 250 буквально на голову вище свого молодшого брата. Огляд порівняння металошукачів ACE 250 та ACE 150.

Що спільного у ACE і ACE 250 150 і які відмінності в управлінні, параметрах і функціоналі цих металодетекторів. Як ці відмінності впливають на практичний пошук з металошукачем, і на знахідки в цілому.

Garrett ACE 250 та ACE 150 загальне

Garrett ACE 250 та ACE 150 загальне

Дешеві металошукачі американського виробника Гарет. Класика ґрунтових металошукачів, роз’ємна, трьох-складова S-подібна штанга, блок металошукача зверху, все включено в один блок (екран, управління, харчування, електроніка). Знімна котушка, з розташуванням шнура навколо штанги. Роз’єм для навушників. Живлення 4 батареї АА.

Обидва металошукача, і ACE 150 та ACE 250, працюють за процесорної схеми обробки сигналу (VLF). Кнопкове управління на передній панелі блоку. Монохромний високо контрастний екран. Сигналізація про знахідку звукова та позначення на графічній шкалою.

Металошукачі Garrett ACE 250/ACE 150, комплектуються однаковою пошуковую котушкою, Garrett ACE 6,5?9 Mono. Котушка водонепроникна, і допускає повне занурення котушки під воду. Тестова глибина виявлення знахідки у Garrett ACE 250 та ACE 150, практично однакова.

Принцип пошуку з металошукачами Garrett ACE 250 і ACE 150, теж однаковий. Включив, вибрав програму пошуку з металошукачем, підстроїв чутливість (якщо потрібно), і пішов збирати знахідки. Дуже просте управління, в комплекті з ACE і ACE 250 150, поставляється відео диск з перших кроків освоєння металошукачами Garrett ACE.

Garrett ACE 250 та ACE 150 різниця

Garrett ACE 250 та ACE 150 різниця

На наш погляд, найважливіше відмінність у металошукачі ACE 250 та ACE 150, є відсутність в ACE 150 функції пинпоинт. Якщо ви зібралися за невеликими знахідками, такі як монети або ювелірні вироби, з металошукачем Garrett ACE 250 буде знайти їх легше.

Практика пошуку з Garrett ACE 250, особистий досвід консультантів магазину Кладер. Дрібні знахідки без пинпоинта локалізувати дуже складно. Ось ви визначили на змаху котушки, що знахідка десь тут. Далі на ACE 250, утримую кнопку пинпоинт, ви визначаєте де точно лежить мета і викопуєте монету з одного копка. У металошукачі Garrett ACE 150, такої функції немає, і доводиться дрібну мета локалізувати хрестовими помахами. А це не завжди виходить, такий процес дуже сильно позначається на загальному часу (і звичайно ж в загальній кількості знахідок). Якщо ж ви зібралися за великим знахідкам, в цьому варіанті можна без пинпоинта і обійтися, хоча і не завадить.

Інші відмінності металошукачів Garrett ACE 250 і ACE 150, укладені в дискримінації металів, і настроювання чутливості металодетекторів. Металошукач Garrett ACE 250 має додаткову програму пошуку, яку можна налаштувати для власних уподобань. Garrett ACE 150 може шукати лише на готових заводських програмах (масках) пошуку. Графічна шкала еквівалентів знахідок, на екрані металошукача, в Garrett ACE 250 більш широка і дозволяє точніше визначити, яка знахідка у вас під котушкою. Цей момент позначається на кількості виритих ям, в яких ви не знайшли ту знахідку, на яку розраховували. А це час, в полі з металошукачем час, прямо пропорційно кількості знахідок.

Металошукач Garrett ACE 250 має більш широкі можливості, у діапазоні регулювання чутливості детектора. Цей параметр важливий при зовнішніх перешкодах (електропередачі, вплив грунту) і при роботі з великими котушками. Великі котушки для Garrett ACE, дозволяють збільшити глибину виявлення знахідки, але вони найчастіше вимагають особливої уваги до налаштування чутливості, що щоб уникнути помилкових сигналів.

Оригінал статті

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина