блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Minelab CTX 3030 проти XP Deus (+інші). Відео

Упевнений, це відео Minelab не сподобається… Та я сам, не захваті за Minelab CTX 3030. Але загальна база знань копальника вміщує в себе все, і хороше, і погане. Буде інформація, думку ви складете самі. Дивимося відео тест, дуель Minelab CTX 3030 проти XP Deus. Порівняння швидкості відгуку на реально скрутному тесті. Цілі нам звичні, цвях-монета-цвях, але монета опускається значно глибше цвяхів. При ціні металошукача за $2000+, про це треба знати до покупки.

Інші тести на поділ – тут. Вже зібрано достатньо різних тестів, будуть у когось ще свої, надсилайте.

Оновлена інформація. Додано

Плюс, дуже пізнавальний подібний тест. 7 різних металошукачів, намагаються перескочити через цвяхи і монети – Bisstool LTC64X V3, DeepTech Vista Smart, Garrett AT Pro, Minelab CTX 3030, Teknetics G2 (хто там казав, що G2 крут?), Teknetics T2, і спонсор тесту XP Deus. Про спонсора звичайно жарт, але виглядає XP Deus як цар.

Зверніть увагу! Спочатку тест в режимі Всі Метали, потім в дискримінації.

Треба буде Garrett AT PRO перевірити. Є у мене сумнів… Колись пробував і в режимі дискримінації – монету Прошка бачила. Ось тільки цвяхи та монета були на одному рівні, а тут цвяхи вище.

Додано. Знахідки приносять все металошукачі. Якщо хтось сумнівається в результативності Minelab CTX 3030 – вам в рубрику Прогулянки з CTX 3030 (подивіться знахідки і купуйте детектори на радість продавцям).

Інша інформація по XP Deus (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина