блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Minelab Equinox 600 і Minelab Equinox 800. Новинка 2017 +

Minelab зробив XP Deus, тільки крутіше і з зануренням під воду? Дивлячись на новинку Minelab, я спостерігаю схожість з китайським Deteknix дворічної давності. Це бачу тільки я? Зустрічайте, новинка 2017 – металошукачі Minelab Equinox 600 і Minelab Equinox 800.

Minelab Equinox 600

Minelab Equinox 600 і Minelab Equinox 800. Новинка 2017

Універсальний металошукач призначений для пошуку знахідок різного типу. За словами виробника, ви перекриєте всі існуючі можливості VLF з великим відривом.

3 заводські програми пошуку, Park (Парк), Field (Поле), Beach (пляж). Робочі частоти 5 кГц, 10 кГц, 15 кГц, режим Multi (змішаний). Головна особливість Minelab Equinox 600 – технологія Multi-IQ. Це коли металошукач здатний працювати одночасно на декількох частотах. Є звичайна графічна шкала дискримінації (напівкругла), є значення VDI. Великий екран з підсвічуванням (різні режими підсвічування, включаючи автоматичний режим). Автоматичний і ручний баланс грунту. За словами виробника, ця функція металошукача створено заново, і ви дійсно зможете легко працювати як на очному грунті, так і на грунтах з будь мінералізацією (ви в це вірите?). Відбудова від перешкод, регулювання гучності, пороговий тон, мультитональний звуковий відгук.

Minelab Equinox 600 – металошукач-амфібія, грунтовий і підводний пошук. Занурення під воду до 3 метрів.

Штатна котушка Minelab Equinox 600 – 11 дюймів, тип котушки DD. За першим описом, металошукач поставляється з дротовими навушниками. Чи підтримує Equinox 600 бездротові навушники, питання поки відкрите.

Конструкція Minelab Equinox 600 – пряма штанга з виносною прямою рукояткою. Штанга звичайна кругла, з простими цанговими затискачами. Підлокітник Minelab Equinox теж простий (взяли від Minelab X-Terra?). Імовірно, Minelab не встиг до презентації створити оригінальний підлокітник. Можливо в майбутньому підлокітник Minelab Equinox буде іншим, з кріпленням під додатковий Power Bank (додатковий носиться акумулятор, що дозволяє заряджати основний).

Вбудований акумулятор (розташований в рукояті), заявлений час автономної роботи 10 годин. Зарядка Minelab Equinox з магнітним роз’ємом … Особисто мені такі нестандартні рішення дуже не подобаються. Виходить, зарядку я можу взяти тільки Minelab. Знаючи виробника, я вже можу сказати-за простий зарядний пристрій попросять дуже великі гроші. А що ви хотіли, це зарядка з унікальним магнітним роз’ємом! До речі, металошукач може продовжувати пошук під час зарядки (одночасно заряджати і вести пошук).

Ціна Minelab Equinox 600 – $648.

Minelab Equinox 800

Металошукач Minelab Equinox 800 включає в себе все, що є в Minelab Equinox 600. Плюс, робочі частоти – 5 кГц, 10 кГц, 15 кГц, 20 кГц, 40 кГц (остання висока частота збігається з верхньою межею нового XP Deus). 4 заводські програми пошуку, Park (Парк), Field (Поле), Beach (пляж), Gold (Золото). Є настроюється програма.

Minelab Equinox 800 відразу оснащений бездротовими навушниками. До речі, бездротові навушники модульні. Це не ті навушники, які ви бачили в XP Deus (справжні бездротові навушники). Тут бездротовий модуль, в який встромляються провідні навушники. Як то так.

З незвичайного. У металошукачі Minelab Equinox є налаштування Reactivity – регулювання швидкості відгук (швидкість відновлення сигналу). Крок Налаштування 8 рівнів. Функція аналогічна вже існуючій в XP Deus.

Ціна Minelab Equinox 800 – $899.

Оновлена інформація. Додано

Це поки все, що відомо про Minelab Equinox 600 і Minelab Equinox 800. Нова інформація буде додаватися по готовності. Перш за все цікаві тести.

Оновлена інформація. Додано

Minelab Equinox 800

З опису продавців і відгуки тих, хто вже зміг протестувати новинку Minelab Equinox 800…

Водонепроникність-допускається занурення під воду на глибини до 3-х метрів. Вже чудово. З огляду на, що виробник Серйозний, можна не боятися протікання, запотівання дисплея та інших косяків виконання. Не кажучи вже про те, що тепер дощ, калюжі тощо нам абсолютно фіолетово… та й для більшості любителів пляжного пошуку занурення до 3-х метрів напевно виявиться більш ніж достатньо.

На жаль, повністю бездротові технології ми не отримали, а от бездротовими навушниками Minelab Equinox 800 може похвалитися. Тим більше що навіть додатковим блоком-передавачем (наприклад, як у Minelab CTX 3030) нас не обтяжили. До речі, виробник навушників вже не Koss, так як в останні роки було багато претензій до якості їх продукції, подивимося, як себе покажуть нові «вушка». Купувати окремо навушники не потрібно, вони входять в комплектацію металошукача Equinox.

Штанга Minelab Equinox 800 пряма, розбірна, трьох колінна. Нижнє коліно – карбон. Тут нічого нового, все просто і надійно, а головне, за вагою штанга дуже легка. Але, поклавши руку на серце, хотілося б чогось більш сучасного… Економія?

Полегшена, водонепроникна котушка дуже сподобалася. Міцна, легка, якісна. Діаметр і форма обрані вдало, котушка кругла, 11 дюймів DD, саме така і потрібна сьогодні для універсального пошуку.

Проста провідна котушка, проста, пряма штанга – дешевше сам процес виробництва, а значить, нижче повинна бути і кінцева вартість приладу.

Елементи живлення – розташований в рукояті акумулятор. Вистачає його, як заявляє виробник, десь на 10-12 годин безперервної роботи. Цікаво, чи багато копарі махають приладом безупинно по 10 годин? Але якщо і так, не проблема – Equinox можна заряджати від будь-якого пристрою з USB виходом. У польових умовах потрібен лише Power Bank.

А до моменту початку продажів Minelab пообіцяли переробити підлокітник, новий підлокітник буде вже з кріпленням для Power Bank, так що нічого не буде заважати заряджати прилад прямо в процесі пошуку. До речі, акумулятор Li-ion останнього покоління менш сприйнятливий до мінусових температур. Також в комплектації будуть поставлятися автомобільний зарядний і зарядка 220В.

Блок управління невеликий, ергономічний з добре читаним дисплеєм. Для тих, хто любить поглядати на екран – великі цифри VDI. У Росію прилад буде поставлятися з додатковою русифікованою накладкою на блок управління, ймовірно, комусь стане в нагоді. Хоча всі показання на дисплей і так виводяться у вигляді іконок і піктограм, дублюючі написи особливо ні до чого. Інтерфейс, традиційно для Minelab надзвичайно дружній; думаю, якихось складнощів з освоєнням металошукача Equinox виникне.

Додаткові пошукові котушки – до старту продажів, точно буде кругла снайперка 6 дюймів DD, дизайн близький до котушці малого діаметра Minelab CTX 3030, а так само планується котушка збільшеного діаметру 15х12 дюймів DD.

Технологія Multi-IQ реалізована в металошукачі-амфібії! Ми можемо вибрати якусь одну робочу частоту – 5 кГц, 10 кГц, 15 кГц, 20 кГц, 40 кГц або використовувати їх всі одночасно! І це без всяких там змін пошукових котушок.

Проведені фахівцями компанії МДРегион тести однозначно показали, що саме в режимі Multi прилад видає найкращі результати ідентифікації цілей на максимальних глибинах. Мало того, мультичастотним не позначається на швидкості відгуку, прилад не гальмує!

При цьому цілі з кольорових металів, не закидає в чернін на граничних глибинах виявлення, на відміну від більшості сучасних приладів. Тобто, якщо Equinox бачить мету, то він ідентифікує її правильно.

А глибина виявлення, треба відзначити, дуже здивувала, причому по всьому спектру цілей. Це, безумовно, рівень Minelab E-Trac або Minelab CTX 3030.

Відбудуватися від перешкод грунту можна в ручному режимі, режимі авто, качаючи котушку вгору/вниз, і в режимі відстеження. Нарешті дочекалися – у Minelab Equinox регульована швидкість відгуку від мети!

8 рівнів швидкості. Супер! Виходить так-місце чисте від металомусора, швидкість мінімальна, проводки неспішні, в результаті максимальна глибина виявлення. Відповідно, якщо місце сильно засмічене, виставляємо високі значення швидкості, поділ цілей на корисні/не корисні просто приголомшливе.

Що стосується тональності відгуку від мети, доступно: 1 тон, 2 тони, 5 тонів і 25 тонів (мультитональність). Найбільш універсальними можна вважати 5 тонів. При певних умовах знадобляться і 2 тони, скажімо, якщо ви віддаєте перевагу копати весь «цвіт», а ті, хто звик отримувати максимум інформації про цілі, що знаходиться під котушкою, напевно виберуть 25-і звуковий відгук.

Присутній пороговий фон, гучність настроюється. Само собою, на борту у Equinox наявні всі необхідні сучасному металошукачу функції, такі як налаштування рівня чутливості, відбудування від електроперешкод, регулювання гучності, кілька режимів підсвічування дисплея і т. д.

Дискриминация – выборочная, т.е. пользователь имеет возможность закрыть дискримом только те группы целей, которые считает нужным и слышать всё остальное. На блоке управления имеется кнопка быстрого перехода в режим «Все металлы».

Предустановленных программ будет 4 (для Equinox 800): «Поле», «Парк», «Пляж» и программа для поиска золота.

Для каждой программы есть две подпрограммы, в которых пользователь создаёт собственную систему настроек, исходя из основных условий поиска и собственных предпочтений. Эти пользовательские программы можно сохранить и изменять в дальнейшем по своему усмотрению.

Интересно, чувствительность в режиме точного определения положения цели, pinpoint – регулируется, ранее мне такого не встречалось.

И ещё одно: в металлоискателе Equinox доступно инженерное меню. Для тех, кто не в курсе, что это такое. У нас появилась возможность самостоятельно сделать прибор максимально комфортным и производительным, «заточить» персонально под себя. Для каждого пункта обычного меню есть дополнительное (расширенное) меню, которым сможет воспользоваться продвинутый пользователь. Например, если говорить об озвучке, сделать тональность отклика более низкой или наоборот, высокой.

По словам представителя компании Minelab, их специалисты ещё несколько расширят возможности настроек в инженерном меню к началу продаж металлоискателей Minelab серии Equinox в России.

Присутствует и такой приятный бонус как бесплатные обновления – прошивки, которые можно будет скачать на официальном сайте. Тут прямо-таки напрашивается аналогия с XP Deus, где каждая новая прошивка – это практически новый, более продвинутый прибор. Вот примерно то же самое обещают сделать и для Equinox.

Похоже, на сей раз, компании Minelab действительно удалось не просто подвинуть основных конкурентов, а нанести им мощнейший удар, от которого они, как минимум, ещё не скоро оправятся. Успех новинке, можно сказать, обеспечен.

Всё о новых металлоискателях будет собрано здесь – Minelab Equinox 600 и Minelab Equinox 800. Окажутся металлоискатели пригодными для поиска или опять МД производители родили шляпу, покажет время и реальная практика копа. Грунт всё ровняет, и производителей тоже.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина