блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Minelab Explorer SE проти Garrett ACE 250

Я вже писав про те, як мій товариш по копу купив Minelab Explorer SE (як ми перевіряли металошукач з рук). Але цікаве в цій покупці те, що товариш перейшов з металошукача Garrett ACE 250. А це досить серйозний розрив. Недорогий металошукач який включив і пішов шукати, і професіонал з тонкощами якого деякі розбираються місяцями (ледачі, якщо трохи витратити час, розуміється на раз-два).

Перше враження Minelab Explorer SE після Garrett ACE 250. Що очікував отримати, а що вийшло. Перші кроки і проблеми в освоєнні металошукача.

Металошукачі Minelab Explorer SE і Garrett ACE 250 на копі

А чим тебе не влаштував металошукач Garrett ACE 250?

Металошукач Garrett ACE 250 “тішить” до певної межі… Причому якщо ти ходиш сам, або в компанії таких же “асьок” (примітка: Garrett ACE 250) цього краю не видно. Але варто вийти на коп в компанії, де є металошукачі середнього рівня – ось тут і стає зрозумілим те, що я зі своїм ACE 250 роблю “пропуски”. Причому не тільки по глибині.

Простий приклад, копійка Миколи 2 ти вирив загальному хуторі… Ти їх “побачив” на початковій глибині, я з “аською” немає…

(примітка: Я був з Garrett AT PRO, котушка DD 11. Цю монету ми повернули у грунт на ту ж глибину і перевіряли хто і як її бачить на різних мд).

Ось тут і сформувалося бажання поміняти металошукач на що-небудь краще. І бажано з котушкою 11 дюймів відразу.

А може простіше було для Garrett ACE 250 купити нову котушку? Є супер глибинні, той же Марс Goliaf.

Так, велика котушка для “аськи” цей варіант той же розглядав. Мало того, я знаю що з такою котушкою на ACE 250 б “зробив” по глибині навіть Етрак (примітка: Minelab E-Trac, професійний металошукач). Але для мене це теж саме, як на маленький автомобіль приробляти великі колеса – просвіт збільшується, але потужності і зручності на тому ж рівні, а швидше за все менше.

Великі котушки для металошукача Garrett ACE 250

Причому я ніяк не думаю про Garrett ACE 250 погано, навпаки! Час (примітка: 2 року) я витратив з великим задоволенням. І думаю що для старту і почала розуміння суті пошуку з металошукачем, Garrett ACE 250 відмінний прилад.

А з чого ти вибирав? І як прийшов до Minelab Explorer SE?

Вибір насправді спочатку “обмежувала” ціна, причому конкретна. Вирішив що новий металошукач буде коштувати не більше 1000$. Конкретна, тому що саме це приблизна вартість усіх знахідок, що я зібрав з попереднім Garrett ACE 250. Типу самоокупність інструменту, а задоволення бонусом.

Вже майже зупинився на варіанті Garrett AT Gold плюс котушка AT 8,5×11 DD (та, яка рідна на AT PRO). Я б отримав достатньо оснащений детектор, і дві котушки, одна з яких більша, інша майже снайпер. Але… Запропонували Minelab Explorer SE БУ, у відмінному стані. Рішення прийняв за день, і ще не пошкодував.

А які перші враження про Minelab Explorer SE після Garrett ACE 250?

Враження супер! Збирати Minelab Explorer SE перед копом, вже почало отримання задоволення. Ніби все теж саме, штанги-присоединяешь роз’єм-включаєш… Але тут в руках тримаєш цей детектор. Словами це важко передати, візьміть в руку Garrett ACE 250 і Minelab Explorer SE, і відразу все стане ясно.

Порівняти металошукачі Minelab Explorer SE і Garrett ACE 250

Тут варто трохи “присадити” запал… Візьміть в руку 300$ і 1400$, теж все стане ясно. Зрозуміло що Garrett ACE 250 недорогий металошукач, а Minelab Explorer SE професійний, і різниця між ними повинна бути.

У Minelab Explorer SE набагато жорсткіше вся конструкція, рукоять зручніше. І хоча він важче Аськи, махати їм легше. Плавне регулювання висоти зі схованим шнуром, це супер. Часто Minelab Explorer SE не розбираю, а просто зменшую до мінімуму висоту і кидаю в багажник. З ACE 250 таке не проходить, весь час розбирав мінімум на 2 частини, плюс від’єднати роз’єм від блоку. Шнур Аськи весь час плутається, і треба його хоч якось намотати. Це в плані конструкції Minelab Explorer SE…

В бекграунді з Minelab Explorer SE я ще отримав глибину. Її після ACE 250 відчув відразу! Відразу відпало відчуття що я щось пропускаючи. Перша монета з Minelab Explorer SE була царські срібні 15 копійок, яка реально в грунті була більше 25 сантиметрів.

Пошукові котушки на металошукачі Minelab Explorer SE і Garrett ACE 250

Для ACE 250 така невелика монета і на такій глибині практично межа, і швидше за все аська на рідній котушці цю монету пропустить.

Отримав глибину… і купу непорозумінь.

А в чому проблеми?

Це не проблеми з Minelab Explorer SE, це саме непорозуміння… Я готовий був до балансу ґрунту, готовий виставляти треш на автомат (бо поки не зовсім розумію як його застосовувати). Знаю що треба чутливість додавати. Але звикнути до 2-х мірного екрану, після простої Аськи дуже важко. З Garrett ACE 250 я настільки набив свою чуйку, що міг легко розрізняти патрон від монети. А тут курсор посередині екрану, і спробуй сообрази що це.

Як освоїти металошукач Minelab Explorer SE після Garrett ACE 250

І не тільки до екрану дискримінації… Minelab Explorer SE щось співає, про щось говорить – а я не можу відразу зрозуміти, чи це відгук, то це не відбудований фантом.

Скачав книжку секрети Minelab Explorer SE… Даремна вода і каламуть. Але потихеньку, благо завжди можна скинути налаштування в автомат і почати все спочатку, освоюю. Думаю пару десятків виходів з Minelab Explorer SE вирішать мої труднощі ))

Металошукач Minelab Explorer SE на практиці пошуку

Додам від себе. Особисто я вважаю Minelab Explorer SE не таким важким, як він здається на перший погляд. Головне не намагатися самому в усьому розібратись, і прямо зараз (якщо до цього не мали досвіду з професійними приладами). Якщо освоювати Minelab Explorer SE поступово, він дається. Бажано звичайно мати камрада, який вже має досвід у Minelab Explorer SE.

Я свій досвід отримав вже на базі існуючого, пошук з Minelab Quatro MP та Minelab X-Terra 705. Й мені було набагато легше зрозуміти Explorer SE (до речі ще старий, з круглою котушкою).

Функції і налаштування цього металошукача, конечни. Тобто, більше їх не стає, якщо на кожному виході з Explorer SE освоювати щось нове, з часом ви і самі зможете написати книгу “Секрети пошуку з Minelab Explorer SE”.

P.S. На фото поруч з Minelab Explorer SE лежить мій Garrett ACE 250. Реальний попередник цього Экспа був проданий. Мене завжди вражав попит на Garrett ACE 250! Це найбільш ліквідний металошукач. БО Garrett ACE 250 камрад продав за 2 дні. А старий господар Minelab Explorer SE, до нашої зацікавленості “висів” у продажу вже майже місяць.

Рекомендую як шукати з металошукачем Garrett ACE 250. Ось і відповідь тому, що знахідки знаходять і недорогі металошукачі.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина