блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Minelab Go-Find 20 або Go-Find 40. Що гірше?

Порівняння Minelab Go-Find 20 і Go-Find 40. Для мене, різниця між детекторами почалася з неоднаковою довжини в зібраному стані… Цей факт обурює, адже складені металошукачі повинні бути однакові. Тим більше, що зібрані вони з однакових складових. Виробник говорить, що створив сучасні детектори? В розробці яких брали участь копачі? Все, що Minelab підносить як плюс, насправді є головним недоліком.

minelab-go-find-20-vs-minelab-go-find-40-01

Для Go-Find 20 і Go-Find 40, виробник в характеристиках вказує довжину – 555 мм (мінімальна, у зібраному стані). Обидва детектора повинні бути однакові.

Відмінність. Цій цифрі відповідає тільки Minelab Go-Find 20. Go-Find 40 помітно менше.

При цьому компактність все одно не вражає. Наприклад, розібраний Garrett ACE 250 всього на 1 см довше Minelab Go-Find 20. А якщо котушку ACE 250 зняти зі штанги – довжина його буде коротше Go-Find 20.

go-find-20-vs-ace-250

Як у Minelab вийшло зробити з однакових складових, детектори різної довжини? Конструкція співпадає 1:1. При бажанні, запчастини можна перекидати з однієї моделі на іншу.

minelab-go-find-20-vs-minelab-go-find-40-02

На практиці Minelab Go-Find незручні. Висока рукоять при помахах розгойдує детектор. Кришка батарейного відсіку під рукою скрипить (хочеться її чим-небудь обмотати). Підлокітника, вважай що немає зовсім.

minelab-go-find-20-vs-minelab-go-find-40-02-1

Вести пошук з Minelab Go-Find без фіксуючого ременя на підлокітнику неможливо. Все тому, що ремінь і виконує роль підлокітника.

Металошукачі, конструкція яких не містить жодної металевої деталі. Штанги скриплять і вібрують. Пластикові фіксатори готові зламатися в будь-який момент. А якщо складати Minelab Go-Find брудним, станеться це ще швидше.

minelab-go-find-20-vs-minelab-go-find-40-03

Навіщо Minelab зробив квадратні котушки? У чому її перевага перед котушкою еліпс або круглої? Глибина виявлення невелика. Наприклад, котушка 10 Monoloop (Go-Find 40/60) має глибину менше, ніж Garrett ACE 250 з котушкою 6.5×9 ACE PROformance. А повинно бути навпаки.

minelab-go-find-20-vs-minelab-go-find-40-05

Відмінність. Котушки 8 Monoloop (Go-Find 20) і 10 Monoloop (Go-Find 40/60) відрізняються тільки розміром. Приріст глибини, одержуваний від цієї різниці невеликий — на монеті кілька сантиметрів. В іншому це однакові котушки.

minelab-go-find-20-vs-minelab-go-find-40-06

Що мені подобається в металошукачі Minelab Go-Find – це екрани. Контрастні, добре видно на прямому сонці.

Відмінність. Екран Go-Find 40 з підсвічуванням (підсвічування супер!).

Відмінність. Minelab Go-Find 20 відсутня пинпоинт… Смішно. Вести пошук без режиму пинпоинт звичайно можна, але для ефективності потрібен досвід. У новачків, яким пропонуються металошукачі без цієї функції, досвіду немає. Правильно, немає кнопки – немає питань. Нехай копають.

minelab-go-find-20-vs-minelab-go-find-40-07

Дискримінація. Тут виробник нікого не обдурив. Навіть з мінімальним Go-Find 20 можна ефективно копати. Точність виняток відгуку заліза не поступається Garrett ACE 250 (іноді навіть краще). Але при цьому інформація про сигнал на рівні “копай/не копай”. Відчути грань між 5 копійок СРСР і рушничного гільзою не вийде (а воно новачкові треба?).

Всі метали в Minelab Go-Find діляться на 4 групи (4 іконки на екрані детектора). Перша відповідає чорному залізу. Інші – кольорові метали.

Відмінність. Режим дискримінації Minelab Go-Find 20 дозволяє виключати тільки 1 групу. Minelab Go-Find 40 дозволяє виключати 1-2 групи.

Відмінність. Minelab Go-Find 40 є Bluetooth… На мій погляд це даремна функція (те, як її реалізував виробник). На екрані смартфона дублюється екран металошукача, і кнопки управління. Найпростіші функції геолокації. Minelab цим додатком вирішив зібрати статистику про своїх користувачів?

Відмінність. Ще в Minelab Go-Find 40 верхня шкала (світлодіодна стрічка над екраном). Можливо для новачка ця шкала і допомогу. Я ж її під час пошуку не помічаю. До речі, на сонці цих світлодіодів не видно.

minelab-go-find-20-vs-minelab-go-find-40-08

Оновлена інформація. Додано

Не пропустіть, тест Minelab Go-Find 20 на поділ знахідок (відео). Більше про металошукачі Minelab Go-Find 20 і 40 – тут і тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина