блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Minelab Go-Find 20. Фотоогляд

Дивимося фото огляд, новий металошукач Minelab Go-Find 20… Начебто серйозний виробник, і так проігнорувати тонкощі копа.

Ви бачили короб верхньої штанги? Він спеціально зроблений для збору пилу бруду. А потім одним рухом загнати це все всередину… хотів написати детектора, але до Go-Find 20 більше підходить термін металошукач-іграшка. Не дарма напевно Minelab шифрується, забравши своє Лого з панелі, залишивши крихітний відбиток на мініатюрному підлокітнику.

minelab-go-find-20-foto-obzor-01

Найголовніший плюс Minelab Go-Find 20 – компактні розміри. У цьому, на мій погляд тільки в цьому), виробник здивував.

minelab-go-find-20-foto-obzor-02

Якщо хтось чекає від Minelab Go-Find 20 глибину виявлення – даремно. Котушка зовні виглядає відмінно, на практиці по глибині програє будь-якому дешману.

minelab-go-find-20-foto-obzor-03

Котушка Minelab Go-Find 20 незнімна. Виробники в цьому році відкрили для себе нову тему – сингл котушки. Можливо нові недорогі металошукачі Garrett теж будуть з незнімними котушками (принаймні вони про це говорили ще пару років тому).

minelab-go-find-20-foto-obzor-04

У підлокітнику Minelab Go-Find 20 приховано 2 загадки… Перша, він дуже маленький. Хто ходив зі звичайними ґрунтовими металошукачами, взявши в руки Minelab Go-Find 20 це відразу побачить. Тривалий пошук з цим детектором буде в тягар (на мій погляд).

minelab-go-find-20-foto-obzor-05

Друга загадка в тому, що Minelab завжди на панелі своїх металошукачів розміщував помітне лого. У Minelab Go-Find 20 на підлокітнику є маленьке тиснення Минелаб, і більше про виробника нічого не нагадує.

minelab-go-find-20-foto-obzor-06

Нагадаю, вся конструкція Minelab Go-Find 20 пластикова. Немає ніяких болтів, шурупів і інших розбірних точок. Виходить металошукач не можна ремонтувати? Одноразовий?

minelab-go-find-20-foto-obzor-07

Ех… Я коли побачив в перший раз серію Minelab Go-Find, розмріявся що штанга у них регулюється плавно. Насправді на штанзі є заданий крок, пластикові виступи які фіксують довжину. Є велика ймовірність що ці пластикові виступи з часом зітруться. І як тоді фіксувати штангу? Мотузкою?

minelab-go-find-20-foto-obzor-08

Харчування Minelab Go-Find 20 – 4 батареї АА… 2015 рік показує нові стандарти. Конкуренти викотили недорогі металошукачі, в яких живлення 2 батареї АА (Fisher F11, Fisher F22, Whites Treasure Master і Whites Treasure Pro).

minelab-go-find-20-foto-obzor-09

Вихід навушників побутової – джек 3,5 мм Помітив тенденцію – виробники відмовляються від звичного толстого спортивного джека. Можливо це правильно. Принаймні набагато простіше знайти додаткові рішення, якщо рідні навушники не влаштовують.

minelab-go-find-20-foto-obzor-10

Управління та налаштування Minelab Go-Find 20, простіше нікуди. Тут дійсно і дитина впорається. Але копати з дискримінацією, в якій укладені лише 4 групи металів… Дитячий рівень, швидко набридне копати все підряд (або годинами ходити без відгуку).

minelab-go-find-20-foto-obzor-11

Минелаб напевно спеціально зробив цей короб на верхній штанзі? Щоб збирати на копі в нього всю пил і бруд, а потім одним рухом забити її всередину металошукача.

minelab-go-find-20-foto-obzor-12

Переглянути всі записи пов’язані з новинкою 2015, металошукачем Minelab Go-Find 20 можна тут або більше інформації довіднику з металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина